Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość z...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od 2015 roku przyjmuje tabletki antykoncepcyjne sidretella 30 . W 2016 roku , przestałam je brać i zaszłam w planowana ciążę po 4 miesiącach od odstawienia . Urodziłam zdrowe dziecko. Po ciąży mój ginekolog znów przepisał mi te same tabletki . Nigdy nie miałam żadnych problemów podczas ich zażywania. Nie plamilam. W poprzednim opakowaniu zapomniałam 2 razy o tabletce i w tedy obawiałam się że mogę być w ciąży , jednak gdy odstawiłam zrobiłam test ciążowy (wynik negatywny) i po 4 dniach pojawiła się miesiączka. Teraz jestem w drugim tyg przyjmowania kolejnego opakowania i pojawiło się niespodziewane plamienie . W tym okakowaniu nie pominęłam ani jednej tabletki. Zmartwiłam się ponieważ nigdy takie coś jak plamienie w trakcie zażywania tabletek mi się nie zdarzyło . Czym może być to spowodowane ? Bardzo dziękuję z góry za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co ja biorę belare i też brałam przed ciążą a pózniej znów wróciłam do tych pigułek gdyż bardzo mi odpowiadały. I szczerze nie miałam nigdy takiego problemu. Myślę że powinnaś po prostu skonsultować się ze swoim lekarzem. To najlepsze rozwiązanie. Być może powinnas zmienic je na inne.
http://antykoncepcjanamiare.pl/kiedy-warto-zmienic-tabletki-antykoncepcyjne/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...