Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość l...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W styczniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne yasmin, po dwoch latach brania ich. Od tego czasu mam nieregularne cykle. Po kolei od 27.02. cykl trwał 30 dni, od 29.03. - 37 dni, od 5.05. - 41 dni, od 15.06. - 27 dni, od 12.07.-33dni i od 14.08. cykl ciągnie się już 44 dni. Nawet zrobiłam wczoraj test ciążowy(w 43dniu cyklu), który wyszedł negatywnie. W ciągu ostatnich paru dni pobolewało mnie podbrzusze(tak jak na okres). Czy czekać na okres az sam przyjdzie czy umowic się do lekarza? Czy to moze byc mimo wszystko ciąża?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem na co chcesz czekać. Jeżeli coś jest nie tak to należy iść od razu do lekarza. Ja biorę belarę od kilku lat i odstawiłam i zachodziłam w ciążę. Nigdy nie miałam takich problemów. Może po prostu twoje pigułki źle są dobrane, albo zwyczajnie organizm potrzebuje zmiany na inny lek. Ja po odstawieniu swoich miałam pierwsza miesiączkę kilka dni wcześniej a potem już było wszystko ok i regularnie potem zaszłam w ciążę,urodziłam i znów jak przestałam karmić zaczęłam je brac. Biore do teraz i jest wszystko w jak najlepszym porządku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...