Skocz do zawartości
Forum

Czy wróci


Gość Smutna 91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Byłam z chłopakiem 6 lat po tym czasie mnie zostawił,twierdził że o to że niby go wkurzam( gdzie w rzeczywistości nic takiego nie zrobiłam) była drobną kłótnia gdzie nie chciał jej wyjaśnić... A przed kłótnia było idealnie twierdził jak to mnie nie kocha i wgl.. mam 27 lat on jest rok młodszy. Tydzien mija od kad nie jesteśmy razem. Wiem że w sobotę był na dyskotece tańczył z jakimiś 18... ( Ogólnie to przed naszym związkiem nie był z żadną dziewczyna o po imprezach nie jeździł) powiedział mi że nie ma szans byśmy byli razem ... ( Gdzie chwilę wcześniej tydzień temu byk jeszcze tak bardzo zakochany) czy jest jakaś szansa że wróci? Ogólnie nadal go bardzo kocham tęsknię za nim bardzo źle mi bez niego

Odnośnik do komentarza

Ciekawe- 6 lat bylas w związku i wszystko było idealnie?

To naprawdę byliście jakąs wyjątkową parą. Przeciez jak ludzie się poznają to mają bonus w postaci różowych okularow na nosie wynikających z zakochania i zauroczenia i do tego mocne przeżycia, bo jednak ten drugi to ktoś inny niż my i często inaczej pojmuje życie i te sprawy proste i oczywiste i zawiklane. I to dopiero są emocje wynikające z różnicy zdań, różnicy poglądów- a u Was wszystko bylo idealnie?

Tutaj już pewnie nic nie wskurasz- musisz odcierpiec, że związek się skończyl szybciej niż Ty do tego dojrzałas. Zastanów się jednak w wolnej chwili co Was różniło, na jakie sprawy mieliśnie różne uważanie- bo jak tego nie będziesz umiala dostrzec to i w następnym związku będziesz w obłokach fruwała a facet już za inna będzie się oglądal.

To wygląda tak jakbyś byla przeszczęśliwa, ze jestes w zwiazku a już nie umiala czuć tej temperatury związku. A jak jej nie czujesz to i cięzko Ci miec wpływ na tę temperaturę, nie umiesz wtedy jakby prowadzić tego związku, zdajesz się na los.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chłopak wyraźnie powiedział, że nie ma szans na reaktywację związku, to radziłabym odpuścić. Zdaję sobie sprawę, że rozstanie bardzo boli, ale nie ma sensu żyć złudną nadzieją. Poza tym, sama zauważyłaś, że chłopak pociesza się już w ramionach innych, młodych dziewcząt. Wiem, że teraz jest bardzo trudno, że tęsknisz, ale daj sobie czas, przestań śledzić poczynania chłopaka i daj sobie szansę na interesującą relację z kimś innym. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...