Skocz do zawartości
Forum

Nici liftingujące


Natka02

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałam się na zabieg nićmi po pewnym czasie, doktor przekonał mnie do tego, używając naprawdę trafnych argumentów. A że ufam doktorowi na 100%, to zabieg wykonam. Widziałam zresztą efekty takiego zabiegu na żywo i wygląda to super. Jak ktoś jest zainteresowany, to odsyłam na stronę https://www.klinikasfera.pl/nici-liftingujace/, jest tam sporo informacji ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.01.2022 o 09:38, Gość jolandda napisał:

Jest coś takiego jak bioremodeling, w magicznej klinice wykonują takie zabiegi. To zabieg odmładzania skóry, w przeciwieństwie do wypełniaczy wolumetrycznych zabieg nie zmienia rysów,  nie zwiększa objętości tkanek, ale ładnie wysmukla rysy. 

Zabieg naprawdę nowoczesny, dający doskonałe rezultaty. Moim zdaniem jak najbardziej warto, to nowość na rynku medycyny estetycznej, to sposób na pozbycie się wiotkości skóry w nieinwazyjny sposób, nawet nie jest potrzebne znieczulenie. natychmiast nadaje sprężystość. 

Odnośnik do komentarza

Pewnie to zależy od wielu czynników, wiec to pytanie jest raczej do lekarza medycyny estetycznej. No każde tego typu zabiegi trzeba powtarzać też. Myslę, że w sieci znajdziesz więcej informacji na temat poszczególnych zabiegów, warto poszperać ? 

Odnośnik do komentarza
Gość ala5333

Co prawda Magicznej Klinice nie byłam, ale powstrzymuje mnie jakoś obawa przed zabiegiem, bo jeśli się wybiorę, to tylko tam. Ogólnie zastanawiam się, w jaki sposób przebiega zabieg wypełniania doliny łez i właśnie nici liftingujących - czy warto?

Odnośnik do komentarza
Gość anka4544

Nie ma się czego obawiać, bo w MK zajmują się Tobą lekarze! ? O całym przebiegu takiego zabiegu poinformuje Cię lekarz, ponieważ on wszystko dokładnie przedstawi etapami. Lepiej zdać się tu na kompetentną wiedzę ?

Odnośnik do komentarza

Miałam okazję być w Magicznej Klinice, ale w Krakowie. Ale myślę, że tutaj miasto nie ma dużego znaczenia, ponieważ ta klinika, z tego, co sprawdzałam, jest bardzo chwalona w każdym miejscu. Myślę, że zainteresuje Cię informacja, że tam przede wszystkim używa się nowoczesnych metod.

Odnośnik do komentarza
Gość ola43222
18 minut temu, Gość jolka9322 napisał:

Ale Wy mnie kusicie na jakieś fajne zabiegi w Magicznej Klinice. Wiem, że są różne do wyboru, a ja od dłuższego czasu myślę o tym, aby coś zmienić. Liczę, że uda się to bez problemu!

Oczywiście, że się uda! Każdy może w MK umówić się na konsultację i dla każdego zostanie dobrany najlepszy zabieg ?

Odnośnik do komentarza
Gość karina4333

Moja przyjaciółka w MK wykonywała zabieg. Sama bardzo chętnie bym się zapisała, ale przyznam szczerze, że obawiam się igieł, a chciałabym wypełnić zmarszczki ? czy są jakieś inne usługi w MK na zmarszczki?

Odnośnik do komentarza
Gość Ale pustak

Rany! Czy naprawdę nikt tu tego forum nie kontroluje??? 6 stron zapisanych ...prawie w szczegolności przez jednego wyłącznie pustaka(magiczny pustak) z MK.Pustak ,który z braku zajęcia i pacjentów ..ma czas tu przesiadywać i siać propagandę. Każda normalna kobieta ,co ma coś w głowie ,widzi że MK reklamuje wciąż ten sam pustak. Czy tobie kobieto się to nie znudzi.Ile ci płacą za to ośmiesznie się na forach?Masz ty rozum? Czy nitki ,przerwały ci włókna mózgownicy?Ciebie się już nie da ,,naprawić'',żal.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2022 o 00:05, Gość Ale pustak napisał:

Rany! Czy naprawdę nikt tu tego forum nie kontroluje??? 6 stron zapisanych ...prawie w szczegolności przez jednego wyłącznie pustaka(magiczny pustak) z MK.Pustak ,który z braku zajęcia i pacjentów ..ma czas tu przesiadywać i siać propagandę. Każda normalna kobieta ,co ma coś w głowie ,widzi że MK reklamuje wciąż ten sam pustak. Czy tobie kobieto się to nie znudzi.Ile ci płacą za to ośmiesznie się na forach?Masz ty rozum? Czy nitki ,przerwały ci włókna mózgownicy?Ciebie się już nie da ,,naprawić'',żal.

Nie uważam, aby tak było, bo osobiście tutaj wymieniałam swoje doświadczenia i prywatnie rozmawiam z dziewczynami z tego forum, bo rozmawiamy o tym, co warto zmienić w swoim wyglądzie. Jeśli ktoś poruszył jeden temat, to wymiana doświadczeń o Magicznej Klinice poszła falowo, szczególnie, że to miejsce dostępne w różnych miastach ? Nie rozumiem po co obrażać kogoś w taki sposób ?

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Raylla napisał:

Chcę też sobie zrobić w tym roku nici na policzki, zobaczymy jak to wyjdzie...

Mam nadzieję, że Ci się uda! ? Masz już wybrane konkretne miejsce, w którym taki zabieg chcesz wykonać? ?

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że ja właśnie zastanawiam się nad zabiegami i albo chciałabym wykonać nici albo wymodelować brodę i żuchwę i nie wiem, co da mi lepsze efekty, może podpowiecie? Czy Magiczna Klinika wykonuje też modelowanie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...