Skocz do zawartości
Forum

Nici liftingujące


Natka02

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sonia04033
Wybrałabym Magiczną Klinikę. Sama osobiście nie wykonywałam zabiegu, bo na to jeszcze czas, ale moja siostra miała taką okazję, no i efekty są po prostu niesamowite, w końcu zniknęły te słynne "kurze łapki", które tylko dodawały jej lat.
 
Odnośnik do komentarza
Gość barbarka67
W dniu 8.05.2021 o 13:17, Gość kaska88 napisał:

W przypadku osób jeszcze w niezaawansowanym wieku nici liftingujące mają sens, ale nie można spodziewać się cudów, jak migracja twarzy w dół jest już duża. Dla trzydziestek czy czterdziestej moim zdaniem to dobra opcja. W Magicznej Klinice można nieco zaoszczędzić na tym zabiegu, a jakość jest taka sama jak w innych gabinetach, pracuja na dobrej jakości produktach, więc dlaczego nie ?

Ile kosztuje taki zabieg w MK?

Odnośnik do komentarza

Nie masz się czego obawiać, ogólnie nici PDO są mało inwazyjne, nić jest prowadzana pod skórę za pomocą specjalnej igły. Skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna, poprawia się gęstość i elastyczność skóry, a także jej nawilżenie. Warto spróbować, czemu nie ?

Odnośnik do komentarza
Gość kiszaaaa555

Te nici do włókno syntetyczne, ktore po pewnym czasie rozpuszcza się w tkance, także bez obaw. Niby te nici wzmacniają ścięgna i mięśnie, a jak się rozpuszczają to stymulują syntezę kolagenu. Moim zdaniem warto ?

Odnośnik do komentarza
Gość kasandra1985

 Zastanawiam się nad wizytą w Magicznej Klinice, chciałabym w końcu poddać się jakiemuś ciekawemu zabiegowi, w końcu lata już mam... co polecacie z jakichś takich mało inwazyjnych zabiegów? 

Odnośnik do komentarza

Ja polecam zabiegi tego typu wykonywać w sprawdzonym miejscu. Sama chodzę do dra Rosińskiego https://wrosinski.pl/. Wiem, że to świetny specjalista, dlatego mogę w pełni mu zaufać. To jest dla mnie najważniejsze, jednak chodzi o moją twarz, więc nie wyobrażam sobie nie zwracać uwagi na kompetencje lekarza.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, jestemKlaudia napisał:

I jak efekty? jak długo się będzie to utrzymywało?

Około pół roku, przynajmniej u mnie tak było, później nici się same rozpuszczają. Czy warto?Nie u każdego pewnie taki zabieg się sprawdzi, u mnie akurat okazał się skuteczny,

Odnośnik do komentarza
Gość olkanadia
W dniu 27.05.2021 o 21:20, Gość xska napisał:

 Zagęszczanie skóry - 39 zł jedna nić, także nawet spoko.

Co 39 zł za jedną nić? To coś mało, jak na taki zabieg, ale to pewnie trzeba ich dużo w takim razie.

Odnośnik do komentarza

Właśnie jeżeli chodzi o ujędrnienie i uelastycznienie twarzy to chyba nici liftingujące będą dobre. Czemu nie spróbować, to nie jest drogie i zabieg nie jest też na stałe, po czasie nici się samoistnie rozpuszczają. 

Odnośnik do komentarza

mi z pomocą nici udało się pozbyć chomików. zabieg robiłam w klinice vesuna z krakowa i wiem, że to była dobra decyzja. wiem, że trzeba umieć starzeć się z klasą, ale ja się źle czułam w swoim ciele, nie mogłam patrzeć w lustro. dlatego zdecydowałam się na zabieg.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.06.2021 o 14:15, Gość natka napisał:

mi z pomocą nici udało się pozbyć chomików. zabieg robiłam w klinice vesuna z krakowa i wiem, że to była dobra decyzja. wiem, że trzeba umieć starzeć się z klasą, ale ja się źle czułam w swoim ciele, nie mogłam patrzeć w lustro. dlatego zdecydowałam się na zabieg.

Ktoś wymyślił hasło starzeć się z klasą i teraz każdy kto chce opóźnić proces starzenia ma jakieś kompleksy z tego powodu, a całkiem niepotrzebnie. Medycyna estetyczna jest dla ludzi, dziś zabieg są skuteczne i niedrogie, wiec czemu nie skorzystać.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.06.2021 o 19:53, Gość olkanadia napisał:

Co 39 zł za jedną nić? To coś mało, jak na taki zabieg, ale to pewnie trzeba ich dużo w takim razie.

Jej a myślałam, że to drogi zabieg jest, aaaa ile nici mniej więcej jest potrzebnych do uzyskania zadowalającego efekty? Powiedzcie mi dziewczyny, jak to u Was wyglądało? Z góry dzięki i gdzie tak tanio można przeprowadzic taki zabieg?

Odnośnik do komentarza
Gość waleczek
W dniu 29.06.2021 o 12:02, Gość sawaczka napisał:

Jej a myślałam, że to drogi zabieg jest, aaaa ile nici mniej więcej jest potrzebnych do uzyskania zadowalającego efekty? Powiedzcie mi dziewczyny, jak to u Was wyglądało? Z góry dzięki i gdzie tak tanio można przeprowadzic taki zabieg?

To zależy jaki masz problem, kwesta jest bardzo indywidualna i trudno ocenić ale kilka będzie potrzebnych, więc trzeba liczyć się z większymi kosztami. Moja kolezanka przeszła taki zabieg i jest zadowolona, ale ja szczerze nie widziałam duzej roznicy, a ona i tak jest jeszcze piękna i młoda.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, basia38 napisał:

Na ile pozostaje efekt? Ale tak szczerze, bo info ze strony klinik znam ?

Kwestia bardzo indywidualna tak samo jak w przypadku na przykład powiększania ust kwasem hialuronowym. Wszystko zależy od predyspozycji organizmu. Mi na przykład kwas wchłonął się dosć szybko więc ja chodzę na zabiegi co kilka miesięcy, ale wiem, że niektórych efekt po zabiegu utrzymuje się nawet rok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...