Skocz do zawartości
Forum

Nici liftingujące


Natka02

Rekomendowane odpowiedzi

Gość justyna0322

Nici liftingującego to genialne rozwiązanie, ale tylko i wyłącznie pod warunkiem, jeśli wykonuje się je w odpowiednim miejscu. U mnie genialnie sprawdziła się Magiczna Klinika. Super! Nie dość, że miły personel, to jeszcze ogromny profesjonalizm.

Odnośnik do komentarza
Gość oliwia202
Ja również mam pozytywne doświadczenia z MK w Krakowie. Doktor Derewianko bardzo mnie wsparła, to miła i rzeczowa kobieta. Siadając, a w sumie kładąc się na fotel, miałam w głowie wszystko - efekt, ale i możliwe problemy po zabiegu. na szczęście nic nie miałam i wracam na lipolizę tym razem.
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.01.2021 o 23:34, Gość justyna0322 napisał:

Nici liftingującego to genialne rozwiązanie, ale tylko i wyłącznie pod warunkiem, jeśli wykonuje się je w odpowiednim miejscu. U mnie genialnie sprawdziła się Magiczna Klinika. Super! Nie dość, że miły personel, to jeszcze ogromny profesjonalizm.

Mobilna klinika medycyny estetycznej to dla mnie coś nowego, trochę chyba bałabym się ze względu na oryginalny charakter tego działalności. Ceny widzę nawet o 50% niższe, to przekonuje, ale czy naprawdę jest to taki sam poziom usług, jak w normalnych klinikach stacjonarnych? hm? nie neguje tylko pytam, jestem ciekawa. Sama chce poddać się zabiegowi i szuka info.

Odnośnik do komentarza
Gość hiacynta

Czytałam o tym ostatnio na https://www.klinikasfera.pl/nici-liftingujace/ i przyznam, że mnie to zaciekawiło. Myślę, że mogłaby to być dobra metoda dla mnie. Na pewno przy takim zabiegu warto brać wzgląd na to, aby lekarz był sprawdzony i doświadczony. Wiem, że renomą cieszy się dr Migała ze Sfery i do niego zapewne udałabym się na zabieg. Najpierw pójdę na konsultację, dr akurat udziela darmowej pierwszej porady z tego co wiem ?

Odnośnik do komentarza
Gość aleksandrabrak
W dniu 21.02.2021 o 00:13, Gość lenkaa napisał:

Mobilna klinika medycyny estetycznej to dla mnie coś nowego, trochę chyba bałabym się ze względu na oryginalny charakter tego działalności. Ceny widzę nawet o 50% niższe, to przekonuje, ale czy naprawdę jest to taki sam poziom usług, jak w normalnych klinikach stacjonarnych? hm? nie neguje tylko pytam, jestem ciekawa. Sama chce poddać się zabiegowi i szuka info.

 

Nie ma sensu się uprzedzać bezpodstawnie, tylko trzeba sprawdzić kompetencje lekarzy, którzy tam przyjmują, to jest kluczowe.

Odnośnik do komentarza
Gość milakotowskaa

Niskie ceny są bardzo przekonujące. Nie ma się co oszukiwać, nikt nie chce przepłacać za zabiegi, ale i tak trzeba przyznac, że dziś medycyna estetyczna jest dużo dostępniejsza, niż dekadę czy dwie temu. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.03.2021 o 11:16, Gość marcelinamara napisał:

Nici PDO? A jak to dokładnie działa? tzn. jak przebiega zabieg? Z nazwy wydaje się dość inwazyjny... a koszty? Ile płaciłyscie na nici w tej mobilnej klinice?

 No zależy od tego na jakie nici się zdecydujesz, bo są różne opcje, lekarz powinien Ci doradzić, jakie rozwiązanie w Twoim przypadku będzie najkorzystniejsze. Nici haczykowe kosztują 250 zł za nić, liftungujace screw 60 zł za nić, a wiadomo, że trzeba ich większą ilość.  Jak przebiega zabieg? Dostajesz znieczulenie miejscowe, następnie lekarzwprowadza owinięte wokół igieł nici pod skórę, oczywiście każdą nić osobno. Nici zostają w ciele, to takie rusztowanie dla skóry twarzy, dzięki temu skóra jest podniesiona.

Odnośnik do komentarza
Gość miszkapalinka
W dniu 21.03.2021 o 18:06, Gość kinga5 napisał:

 No zależy od tego na jakie nici się zdecydujesz, bo są różne opcje, lekarz powinien Ci doradzić, jakie rozwiązanie w Twoim przypadku będzie najkorzystniejsze. Nici haczykowe kosztują 250 zł za nić, liftungujace screw 60 zł za nić, a wiadomo, że trzeba ich większą ilość.  Jak przebiega zabieg? Dostajesz znieczulenie miejscowe, następnie lekarzwprowadza owinięte wokół igieł nici pod skórę, oczywiście każdą nić osobno. Nici zostają w ciele, to takie rusztowanie dla skóry twarzy, dzięki temu skóra jest podniesiona.

 Cena faktycznie przystępna. A ile trzeba nici zastosować, żeby był widoczny efekty? 

Odnośnik do komentarza
Gość jolantazamorska

Ilość zastosowanych nici zależy przede wszystkim od kondycji skóry pacjenta. W przypadku skóry dopiero tracącej jędrność doskonale sprawdzą się nici rewitalizujących. Dla skóry dojrzałej, która ma głębokie zmarszczkami lepiej sprawdzą się nici liftingujące z haczykami. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.04.2021 o 11:59, Gość maszkapolak napisał:

A może jakiś inny zbieg liftingujący polecicie? Co oprócz nici PDO?

Może jakiś zabieg mezoterapii? W magicznej klinice można zrobić na przykład mezoterapię kolagenem. 

Odnośnik do komentarza

Nie miałam potrzeby aby używać nici, ale w Magicznej Klinice zdecydowałam się na zabieg głębokiej mezoteriapii. Efekt utrzymał się naprawdę długo - coś około roku, a po nim wyglądałam zdecydowanie młodziej, chociaż zmiana w moim wyglądzie była raczej delikatna. Polecam - pewność siebie bardzo szybko wróciła ❤️

Odnośnik do komentarza

Widziałam, że w Magicznej Klinice jest taki zabieg. Miejsce z czystym sumieniem mogę polecić - sama robiłam tutaj modelowanie ust kwasem hialuronowym. Efekt co prawda jest dosyć subtelny, a bardziej naturalny, a jednak widoczny. Właśnie dlatego polecam tą klinikę - pokochałam swoje nowe odbicie w lustrze ❤️

Odnośnik do komentarza

Rozważam coraz mocniej zabieg z zastosowaniem nici liftingujących, czytałam o takim zabiegu na stronie Kliniki Sfera, https://www.klinikasfera.pl/nici-liftingujace/, którą poleciła mi koleżanka z pracy i myślę, że to zabieg właśnie dla mnie. Widziałam też efekty, zdjęcia w internecie, robi wrażenie uzyskany efekt, nie powiem. Ale zapytam Was - jak Wy oceniacie swoje efekty? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.04.2021 o 22:22, Gość Siwa98 napisał:

Widziałam, że w Magicznej Klinice jest taki zabieg. Miejsce z czystym sumieniem mogę polecić - sama robiłam tutaj modelowanie ust kwasem hialuronowym. Efekt co prawda jest dosyć subtelny, a bardziej naturalny, a jednak widoczny. Właśnie dlatego polecam tą klinikę - pokochałam swoje nowe odbicie w lustrze ❤️

 

Właśnie na naturalnym, subtelnym efekcie mi zależy. W sumie właśnie chyba o to chodzi, że wygląda się lepiej, ale zmiany nie są tak drastyczne, żeby na pierwszy rzut oka od razu ktoś na nie zwrócił uwagę.

Odnośnik do komentarza
Gość oleczka7

Też mi się tak wydaje. Subtelny naturalny efekt na pierwszy rzut oka nawet nie będzie zauważalny przez innych, ale my będziemy się cieszyć z lepszego wyglądu. O to w tym wszystkim chodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość kaska88

W przypadku osób jeszcze w niezaawansowanym wieku nici liftingujące mają sens, ale nie można spodziewać się cudów, jak migracja twarzy w dół jest już duża. Dla trzydziestek czy czterdziestej moim zdaniem to dobra opcja. W Magicznej Klinice można nieco zaoszczędzić na tym zabiegu, a jakość jest taka sama jak w innych gabinetach, pracuja na dobrej jakości produktach, więc dlaczego nie ?

Odnośnik do komentarza
Gość martyna43212

Planuję taki zabieg wykonać w Magicznej Klinice i widzę, że mają faktycznie świetne opinie. Bardzo chętnie się zdecyduję, bo wiem, że efekt będzie świetny, a już muszę działać na to, aby trochę zatrzymać czas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...