Skocz do zawartości
Forum

Nici liftingujące


Natka02

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się właśnie nad tym zabiegiem https://www.klinikasfera.pl/nici-liftingujace/ Koleżanka robiła i powiem szczerze - efekt WOW ? Dlatego ja też się przymierzam. Już od dawna szukam sposobu na to, jak przywrócić młodość mojej skórze, wybieram się do dra Migały na konsultację, super że taka pierwsza wizyta jest darmowa, taki specjalista na pewno doradzi mi najlepsze rozwiązanie dla mnie. 

Odnośnik do komentarza

Ja też byłam w Magicznej Klinice i bardzo sobie chwalę zabieg. Zdecydowałam się na lifting twarzy przy użyciu nici haczykowych. Moja skóra była wiotka, straciła jędrność, wtedy koleżanka doradziła mi ten zabieg. Teraz po kilku tygodniach mogę szczerze polecić, bo nareszcie moja skóra jest jędrna, nie widać zmarszczek. W końcu mogę powiedzieć, że wyglądam młodo.

Odnośnik do komentarza

Nie wahajcie się, ja też jakiś czas temu byłam na zabiegu liftingu twarzy nićmi haczykowymi i to był strzał w dziesiątkę. Wybrałam Magiczną Klinikę w Warszawie. Moja twarz wygląda dużo lepiej, młodziej. Skóra jest jędrna, a twarz odzyskała ładniejszy kształt, policzki też są pełniejsze. Efekty są od razu widoczne. Namiary na klinikę są tutaj https://magicznaklinika.pl/ .

Odnośnik do komentarza

Malena 76, a możesz powiedzieć coś więcej o zabiegu? Sama zastanawiam się nad liftingiem twarzy, ale mam pewne obawy, czy nie będzie bolało. Magiczną Klinikę znam, bo byłam u nich w Poznaniu na zabiegu na dłonie. Moja skóra od dłuższego czasu była bardzo sucha, a żadne kremy nie pomagały. Dopiero zabieg przyniósł efekt i w końcu dłonie są nawilżone i gładkie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.09.2021 o 14:36, lilia17 napisał:

A myślisz, że takie nici na opadające policzki i obszar pod dolną szczęką pomogą? Moim problemem jest wygląd mopsika. I do tego pomarszczone policzki. Zastanawiam się też jak długo się efekt utrzymuje.

Myślę, że ten zabieg jest dla Ciebie. Nici haczykowe skutecznie eliminują zwiotczenia i poprawiają wygląd twarzy i szyi. Pozbędziesz się zmarszczek, a policzki będą bardziej wypełnione i jędrne. Efekt utrzymuje się przez 12-18 miesięcy, także myślę, że naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.09.2021 o 14:36, lilia17 napisał:

A myślisz, że takie nici na opadające policzki i obszar pod dolną szczęką pomogą? Moim problemem jest wygląd mopsika. I do tego pomarszczone policzki. Zastanawiam się też jak długo się efekt utrzymuje.

Nici stosuje się na opadające policzki, jednak ostateczną decyzje podejmuje lekarz szkoleniowiec. Polecam zapisać się na konsultacje do Polskiego Instytutu Medycyny i Kosmetologii do doktor Anny Kryszkowskiej. Prowadzi ona miedzy innymi szkolenie z nici pdo, ale tewż z kwasu hialuronowego czy autologicznych technik.  https://pimik.pl/szkolenia/nici-pdo-mono/

Odnośnik do komentarza

Nici z PDO, czyli z polidioksanonem jako substancją czynną, są już od ponad dwóch dekad stosowane w szwach chirurgicznych. Obecnie jednak coraz popularniejsze staje się stosowanie nici PDO jako innowacyjny środek do przeprowadzania bezoperacyjnego liftingu. W porównaniu do nici PDO typu MONO zastosowanie COG daje efekt mechanicznego uniesienia tkanki. Jednocześnie osoba poddająca się zabiegowi nie jest narażona na nieestetyczne blizny czy długotrwałą rekonwalescencję, dzięki mało inwazyjnej ingerencji w skórę. PDO to tzw. polidioksanon, który jest bardzo silny, syntetycznym, rozpuszczalnym w skórze włóknem. Nici PDO stymulują produkcję nowego kolagenu w skórze, który z wiekiem zwyczajnie zanika. Dzięki nowym włóknom kolagenowym skóra staje się bardziej napięta, sprężysta i elastyczna, a zmarszczki wypełnione i wygładzone. Nici PDO mogą rozwiązać wiele problemów skórnych jednocześnie.Pierwsze efekty dostrzegalne są natychmiast, a skutki zabiegu utrzymują się do 2. lat. Zabieg może być powtarzany wielokrotnie. W https://pimik.pl/ robią ten zabieg tanio i profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza

Nici z PDO, czyli z polidioksanonem jako substancją czynną, są już od ponad dwóch dekad stosowane w szwach chirurgicznych. Obecnie jednak coraz popularniejsze staje się stosowanie nici PDO jako innowacyjny środek do przeprowadzania bezoperacyjnego liftingu. W porównaniu do nici PDO typu MONO zastosowanie COG daje efekt mechanicznego uniesienia tkanki. Jednocześnie osoba poddająca się zabiegowi nie jest narażona na nieestetyczne blizny czy długotrwałą rekonwalescencję, dzięki mało inwazyjnej ingerencji w skórę. PDO to tzw. polidioksanon, który jest bardzo silny, syntetycznym, rozpuszczalnym w skórze włóknem. Nici PDO stymulują produkcję nowego kolagenu w skórze, który z wiekiem zwyczajnie zanika. Dzięki nowym włóknom kolagenowym skóra staje się bardziej napięta, sprężysta i elastyczna, a zmarszczki wypełnione i wygładzone. Nici PDO mogą rozwiązać wiele problemów skórnych jednocześnie.

Pierwsze efekty dostrzegalne są natychmiast, a skutki zabiegu utrzymują się do 2. lat. Zabieg może być powtarzany wielokrotnie. W https://pimik.pl/ robią ten zabieg tanio i profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Gość małamarta

Wiem, ze w Magicznej Klinice wykonywane są takie zabiegi, zakładają nici PDO i to mają różne rodzaje. Uważam, że warto zdecydować się na takie rozwiązanie, jeśli macie problem z utratą jędrności skóry. Niektóre dziewczyny chwalą inne nie, ale wydaje mi się, że to zależy w dużej mierze od tego, jak zaawansowany jest problem.

Odnośnik do komentarza

Nici PDO to zabieg bezbolesny praktycznie, po jakimś czasie nici się rozpuszczają i trzeba zabieg powtórzyć. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób 30 plus. Nici ulegają biodegradacji w ciągu kilku miesięcy, po prostu rozpuszczają się w tkance.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.01.2022 o 11:25, Gość lala5 napisał:

Nici  PDO mono to koszt 39 zł za nić, ale wiadomo, ze trzeba ich całkiem sporo. Zależy kto ma jakie potrzeby.

Tak TANIO? To jakaś promocja czy to normalna cena nici PDO? A ile ich trzeba, żeby osiągnąć dobre efekty, pewnie sporo. Ja się zastanawiam od dłuższego czasu nad tym, żeby jakość poprawić jędrność skóry ?

Odnośnik do komentarza
Gość kaszana566
W dniu 12.01.2022 o 20:28, Gość małamarta napisał:

Wiem, ze w Magicznej Klinice wykonywane są takie zabiegi, zakładają nici PDO i to mają różne rodzaje. Uważam, że warto zdecydować się na takie rozwiązanie, jeśli macie problem z utratą jędrności skóry. Niektóre dziewczyny chwalą inne nie, ale wydaje mi się, że to zależy w dużej mierze od tego, jak zaawansowany jest problem.

Na konsultacji wszystkiego można się dowiedzieć, lekarze medycyny estetycznej bardzo kompetentni, wysoko wykwalifikowani. Polecam zapoznać się z ich stroną tam można znaleźć zdecydowanie więcej informacji i jest cennik.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o utratę elastyczności i jędrności skóry, warto sobie też sprawdzić zagęszczanie skóry twarzy i szyi za pomocą kolagenu, to też dość ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu można poprawić elastyczność i jędrność skóry i to nie tylko twarzy ale też na przykład szyi czy dekoltu. 

Odnośnik do komentarza

Jest coś takiego jak bioremodeling, w magicznej klinice wykonują takie zabiegi. To zabieg odmładzania skóry, w przeciwieństwie do wypełniaczy wolumetrycznych zabieg nie zmienia rysów,  nie zwiększa objętości tkanek, ale ładnie wysmukla rysy. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość jolandda napisał:

Jest coś takiego jak bioremodeling, w magicznej klinice wykonują takie zabiegi. To zabieg odmładzania skóry, w przeciwieństwie do wypełniaczy wolumetrycznych zabieg nie zmienia rysów,  nie zwiększa objętości tkanek, ale ładnie wysmukla rysy. 

No oby rysów twarzy nie zmieniał zabieg, bo później będę wyglądać, jak te Panie celebrytki ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...