Skocz do zawartości
Forum

Nici liftingujące


Natka02

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc sama niedawno zapisałam się na zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących. Wybrałam się do Olmedical i to był fantastyczny wybór. Pani Anita Olek wykonała cały zabieg bardzo profesjonalnie. Jestem zadowolona z rezultatu, moja skóra wygląda o wiele młodziej, a to też świetnie wpłynęło na moje samopoczucie. Wspaniałe miejsce!

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o nici liftingujące to opinie są różne. Jedne dziewczyny mega sobie chwalą, inne mówią albo piszą w sieci, że to pic na wodę i prawie nie ma efektu. Ja myślę, że jest to kwestia mocno indywidualna po prostu. U jednych zabieg da efekt wow a u innym będzie niemalże niezauważalny. U mnie się sprawdziły nici pdo screw, po 3 tygodniach zaobserwowałam koncowy rezultat. W tym wypadku wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki, twarz wygląda lepiej, młodziej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.04.2022 o 18:07, Gość grazyna99 napisał:

No właśnie na tym mi zależy, żeby twarz była bardziej jędrna, taka napięta... bo poki co jest coraz gorzej. Gdzie robiłaś zabieg i czy na miejscu dobieraliście rodzaj nici?

W magicznej klinice w Rzeszowie, płaciłam 59 zł za nić, ale trzeba ich sporo więc może wydaje się tanio, ale tak naprawdę trochę trzeba kasy wydać. Tak czy inaczej ja jestem zadowolona, mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość helena napisał:

Zastanawiałam się nad takim sposobem liftingu twarzy. Wiem, że  u niektórych to działa a u innych nie bardzo, po prostu trzeba probować i tyle.

Umów się na wizytę na konsultację, lekarz na pewno Ci doradzi jaki zabieg w Twoim przypadku będzie najlepszy. Teraz jest wiele mało inwazyjnych metod liftingu, więc wydaje mi się, że jak najbardziej warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.04.2022 o 15:26, Gość Barbaszka napisał:

W magicznej klinice w Rzeszowie, płaciłam 59 zł za nić, ale trzeba ich sporo więc może wydaje się tanio, ale tak naprawdę trochę trzeba kasy wydać. Tak czy inaczej ja jestem zadowolona, mogę polecić.

Bardzo dobra cena, jak na taki zabieg. To chyba coś takiego jak lifting, ale bez skalpela? Dobrze myślę? Na ile czasu wystarcza taki zabieg?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość dorka napisał:

Bardzo dobra cena, jak na taki zabieg. To chyba coś takiego jak lifting, ale bez skalpela? Dobrze myślę? Na ile czasu wystarcza taki zabieg?

W tym wypadku nici są wprowadzane pod skórę za pomocą bardzo cienkiej igły. Podniesienie tzw. chomików to na przykład średnio 20 nici. Zabieg wystarcza na 1-2 lata, ale oczywiście dużo zależy od indywidualny preferencji. 

Odnośnik do komentarza
Gość Berenika1988

Różnie z tą trwałością bywa, u niektórych nici dobrze trzymają nawet 2 lata, u innych kobiet już po 6 miesiącach trzeba udać się na zabieg ponowny. Ja robię od jakiegoś czasu nici regularnie i u mnie to jest kwestia 8 miesięcy. Ale warto, ja jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

To prawda, ale jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć jak działają na Ciebie poszczególne zabiegi. Wydaje mi się, że jak są możliwości to trzeba korzystać. W magicznej klinice ceny są dość przystępne, na pewno jest taniej, niż w innych miejscach więc warto skorzystać. Wiem, że niektórzy mają obawy, ale serio tam przyjmują lekarze.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2022 o 03:11, Gość Ola napisał:

Jasne, jak najbardziej ? modelowanie żuchwy oraz brody bez żadnego problemu wykonasz w Magicznej Klinice

Modelowanie żuchwy to chyba drugi z najpopularniejszych zabiegów, jakie są wykonywane zaraz po powiększaniu ust. Ja jestem zdania, że warto korzystać z zabiegów, jak ma się na to budżet, czemu nie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość horszka napisał:

Modelowanie żuchwy to chyba drugi z najpopularniejszych zabiegów, jakie są wykonywane zaraz po powiększaniu ust. Ja jestem zdania, że warto korzystać z zabiegów, jak ma się na to budżet, czemu nie.

A ja się zastanawiałam dlatego teraz tak dużo dziewczyn ma taką wydatną brodę i linię żuchwy ? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2022 o 21:55, Gość zawada napisał:

To prawda, ale jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć jak działają na Ciebie poszczególne zabiegi. Wydaje mi się, że jak są możliwości to trzeba korzystać. W magicznej klinice ceny są dość przystępne, na pewno jest taniej, niż w innych miejscach więc warto skorzystać. Wiem, że niektórzy mają obawy, ale serio tam przyjmują lekarze.

Nie są dość przystępne, są chyba najtańsze z możliwych, poszczególne zabiegi są tańsze i połowę, więc uważam, że jak najbardziej warto. Przy czyt trzeba zaznaczać, że cena nie idzie w parze z jakością zabiegów, bo lekarze są  mega kompetentni, z bardzo dużym doświadczeniem w branży. To, dlatego można im zaufac.

Odnośnik do komentarza
Gość felicjaa

Nie jest to regułą, czasami kosmetolog ma większe doświadczenie niż lekarz w związku z tym nie można wyrokować, że jak ktoś jest po medycynie to od razu ma lepsze kwalifikacje. Różnie to bywa, wydaje mi się, że po prostu jest to kwestia mocno indywidualna i trzeba zawsze patrzeć na opinie jakie ma dany specjalista.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po kilku zabiegach medycyny estetycznej i muszę przyznać, że wyglądam młodziej. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby skóra była jędrniejsza. Bursztynowe odmładzanie skóry będzie dobrym rozwiązaniem, polecam sobie zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Emka napisał:

Ja jestem po kilku zabiegach medycyny estetycznej i muszę przyznać, że wyglądam młodziej. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby skóra była jędrniejsza. Bursztynowe odmładzanie skóry będzie dobrym rozwiązaniem, polecam sobie zobaczyć.

Zabieg bursztynowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem, stosują preparat firmy Hyalual, efekty zabiegu widać od razu. Drobne zmarszczki są spłycone, skóra staje się bardziej sprężysta, nawilżona, zabieg jest praktycznie bezbolesny. Może być stosowany jako profilaktyka przeciwstarzeniowa, jak i w starszym wieku. 

Odnośnik do komentarza
Gość Renatka
31 minut temu, Gość Dorka napisał:

Zabieg bursztynowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem, stosują preparat firmy Hyalual, efekty zabiegu widać od razu. Drobne zmarszczki są spłycone, skóra staje się bardziej sprężysta, nawilżona, zabieg jest praktycznie bezbolesny. Może być stosowany jako profilaktyka przeciwstarzeniowa, jak i w starszym wieku. 

A ile o kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Gość KUBUNIA

Jestem drugi dzień po zabiegu nici haczykowych.Twarz mam obolałą i obrzękniętą.Musiałam sobie załatwić dzień wolny w pracy,bo z taką twarzą strach pokazać się.Czytając waszych wypowiedzi trochę bardziej optymistycznie poczułam się.Oby do poniedziałku ta opuchlizna zeszła.Teraz wyglądam nieciekawie.

Odnośnik do komentarza

Kobiety proszę o pomoc ,może któraś z was odpowie mi bo jestem załamana .5 dni temu robiłam nici PDO gładkie 20 nici na 1 policzek i 20 nici na drugi policzek i od wczoraj mam okropne mdłości i zawroty głowy, pani z medycyny estetycznej powiedziała że to jest absolutnie niemożliwe żeby nici dawały takie objawy.Ale ja nigdy nie miałam zawrotów głowy ,jestem załamana czy to może być z tym związane?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...