Skocz do zawartości
Forum

Zmienne emocje od 3ech dni.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od 3ech dni mam zmienne emocje. Raz jestem płaczliwa, zla a raz wesola w dobrym humorze. Od 3ech dni tak zauwazylam ze mam wrazliwsza psychike. Jednak najgorsze Jest to ze wszystko Mnie irytuje.
Na dodatek bola mnie piersi i lekko brzuch.
Lada moment okres..:/
Dzis po pracy lezałam w łozku od 15;30 do 17;30-spałam i bolały Mnie nogi po pracy.
Ostatnio potrzebuje ciszy i spokoju.
Irytuje Mnie rowniez ze pomimo swych 22lat wspòłdziele pokoj z ojcem(lozka mamy oddzielne), Ojciec nie pracuje ma rente i caly czas siedzi w dm. Tez z powodow zdrow. bardzo malo z dm wychodzi. 0 prywatnosci jakiejkolwiek..:-/
A mam juz 22lata a Nie 10lat..
Poprostu zaczyna Mnie to troche juz uwierać. Chwilami mam...DOSC. No coz...zycie.

Odnośnik do komentarza

Ale sobie wybralas temat do marudzenia. A podobno tata to jedyny Ci zyczliwy domownik. Czybys potrzebowala opiekuńczego ramienia kolegi od SMSow. Tez pewnie by Was bylo stac na jakąś klitkę a on by sie "miłosnie" do Ciebie zwracal jak w ostatnim SMSie. Czyli zmęczona, po pracy przyszlabys do jakiegos , nie swojego pokoju i taki osobnik jak ten kolega od SMSow pouzywalby sobie naTobie słownie jak śle Ci próbki z SMSami. Zastanów sie, tata taki "trudny", bo dzieli z Tobą pokój?

Tylko trochę pochodzisz do pracy i juz Ci sie swiat nie podoba- delikatnas na te swoje 22 lata.

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że zmienność nastroju to konsekwencja zbliżającej się miesiączki. Rozumiem, że mając 22 lata, chciałabyś mieć swój pokój, jakąś prywatność. Jeśli warunki lokalowe to uniemożliwiają, a skoro pracujesz, pomyśl o wynajmie stancji. Kwestia tylko, czy finanse Ci na to pozwolą. Bo sam wynajem to nie wszystko. Dochodzą koszty utrzymania, jedzenie itd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...