Skocz do zawartości
Forum

Poważne pytanie odnośnie rudych kobiet-jak je faceci traktują...


Gość Rudeeude

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rudeeude

Pytanie może ciut głupie ale zastanawiam się jak faceci oceniają rude kobiety?? (obojętnie czy naturalne czy farbowane) Zrobiłam anonimową ankietę na pewnym portalu i większość wybrało blondynki i brunetki...Rude najmniej..Jeśli rude to kojarzą się jedynie z łóżkiem..Padła odpowiedź która dała mi sporo do refleksji a mianowicie, jeden z mężczyzn wybrał bruentke i skomentował że ''rude kręcą bardziej w łóżku'' .. Dodam że mialam różne znajome również rude, ale większość z nich przefarbowała kolor po jakimś stażu związku,lub po zakończeniu ... Teraz są w związku małżeńskim.. Czyli chyba podświadomie faceci na żony wybierają kobiety ''normalnego'' koloru bo rudy kojarzy się z kobietą rozpustną i tak dalej... Sama farbuje się na rudo... dlatego bo mi ten kolor dość pasuje i czuję się w nim dobrze (do tego jestem nieśmiała taki paradoks) Czy nieśmiałym kobietom pasuje ten kolor?? Taka dygresja :D ...

Oczywiście wiem że kolor włosów nie ma znaczenia bla bla bla...liczy się co innego. Ale jednak nie chciałabym być kojarzona tylko z jednym. I tracić szansę na poznanie fajnego faceta który uległ stereotypom ,że rude to wredne...Jak się na to zapatrujecie? Proszę o poważne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Gość Rudeeude

mgr Kamila Krocz
Mój mąż twierdzi, że rude kobiety są bardzo sympatyczne, otwarte i energiczne. :) Ale bardziej niż na kolor włosów, zwraca uwagę na osobowość i to, czy dobrze czuje się w danym towarzystwie.

No właśnie kolejny stereotyp że rudę są "szalone" a ja nieśmiała...Ten kolor nijak ma się do mojej osobowości, chociaż parę osób mi mówiło że mi pasuje do twarzy

Odnośnik do komentarza
Gość gośćm

kikunia55
No to chyba nie jeden stereotyp tylko kilka:
ruda-wredna
ruda- fajna w łóżku (wyuzdana?)
ruda- szalona.

Jak sie farbujesz na rudo to wypracuj dla siebie moze jeszcze inny stereotyp.

no wlasnie...

Odnośnik do komentarza

A bardzo Ci zalezy na opinii innych ludzi :? Mezczyzn ?

Oczywiście wiem że kolor włosów nie ma znaczenia bla bla bla...liczy się co innego. Ale jednak nie chciałabym być kojarzona tylko z jednym. I tracić szansę na poznanie fajnego faceta który uległ stereotypom ,że rude to wredne...Jak się na to zapatrujecie? Proszę o poważne odpowiedzi

Powiem na swoim przykladzie . Bardzo lubie tatuaze i zawsze chcialam miec i mam. Duzy naprawde duzy i przepiekny tatuaz na klatce piersiowej. Wiele osob w tym facetow mowilo mi ze przekreslam tym samym szanse na poznanie normalnego mezczyzne bo tylko " patologii " sie bedzie to podobac. Nie robiac tego tatuazu jednak zatracilabym siebie i to kim jestem czekajac , ze moze poznam fascynujacego mezczyzne ( bo przeciez tylko bez tatuazu bede sie podobac tym wartosciowym).
Ja osobiscie nigdy bym sie nie kierowala w soim wygladzie tym co sie podoba mezczyzna a co sie nie podoba,ale to co podoba sie mi. Tylko w ten sposob mozna pozostac autentycznym , byc soba.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...