Skocz do zawartości
Forum

Zerwanie kontaktów ze znajomymi i rodziną eks


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po 9latach bycia razem rozsraliśmy się. Postanowiłam nie utrzymywać kontaktu ze wspolnymi znajomymi eks,owszem grzecznie odpisywalam gdy pisali w jakiś sprawach ale bez zbędnych szczegółow. Wydaje mi się źe taktownie. Sama starałam zbudować sobie źycie od nowa na takich regułach jak bym tego chciała. Jednak szwagierka eks ktorej ostatnio nie odpisalam gdy zwrocila się z pytaniem:co u mnie czy wszystko wporządku bo nic się nie odzywam (ostatni raz pół roku temu napisala krótkie wesolych swiat bozego narodzenia na co jej odp) dziś puściła mi tekst ze: mnie nie rozumie i źe tyle lat razem spędziłyśmy,ze traktuje ją jak powietrze i co będzie jeśli przypadkowo spotkamy się na ulicy i nie zamierza wiecej mi sie narzucac zyczy szczescia a i że sukienke ktorą pozyczala odemnie x-lat temu podrzuci moim rodzicom.
Ta wiadomosc kompletnie mnie rozdygotała poczułam strach i nerwy jak w momencie gdy zrywaliśmy z byłym. Odpisalam jej ze jesli sie spotkamy to porozmawiamy jesli bedzie miala ochote,zeby nie miala pretensji ze jej nie odpisalam bo bylam zajeta a pozniej juz zapomnialam i zeby dala sobie spokoj z sukienką.

Moze i pociągnęlabym rozmowę bo w gruncie rzeczy jest spoko osobą pomocną i cieplą ale myślę ze nie trzymałaby języka za zębami. Teraz siedząc myśle ze to byl pretekst aby wywtzeć na mnie wyrzuty sumienia i czegoś się dowiedziec. Mam bardzo mieszane uczucia. Czy dobrze zrobiłam i czy myślicie ze ona zastosowala swojego rodzaju gre emocjonalną bo tak się poczułam jakby dziecinne zagrywki w stosunku do mojej osoby rzucila. Choc z drugiej str myślę czy nie bylam chamska.Dzięki za poradę inppzdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jakie intencje miała szwagierka eks partnera, która się do Pani odezwała. Możliwe, że rzeczywiście długo z Panią nie rozmawiała i jest bardzo ciekawa, co dzieje się w Pani życiu. Nie wiedziała, jak zacząć rozmowę, więc napisała tekst, który miał wzbudzić w Pani poczucie winy za długotrwałe milczenie. Myślę, że stosowanie Pani odpisała na wiadomość od tej kobiety. Jeśli zechce porozmawiać, jest Pani otwarta na rozmowę. Proszę jednak nie dać się wkręcić w różnego rodzaju gry słowne i manipulacje. Ma prawo Pani utrzymywać kontakt z kim chce i w jakich częstotliwościach Pani odpowiada. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...