Skocz do zawartości
Forum

Starszy facet mnie podrywa i proponuje małżeństwo!


Gość klara23

Rekomendowane odpowiedzi

Od miesiąca mam problem z pewnym człowiekiem, który zagadał do mnie na przystanku. Mieszkam w mniejszej miejscowosci, ten człowiek jest tutaj zapewne nowy, bo wczesniej go nie widywałam. Gdy rano czekałam na przystanku na autobus do pracy, podszedł do mnie, zagadał coś o pogodzie, pogadałam z nim normalnie- jak to rozmawia się z ludźmi, przyjechał autobus, on w niego wsiadł, mój przyjechał za kilka minut. Potem kilka razy go jeszcze spotkałam o tej godzinie (akurat samochód miałam w naprawie). Chyba ze 4 takie spotkania na przystanku były, po tym pierwszym on zaczal mi składać propozycje matrymonialne! Stwierdził, ze zakochał sie we mnie i nie odpuści, że ma żonę, ale dla mnie się rozwiedzie i mnie zabierze w swoje rodzinne strony! Dla mnie to był szok, bo przecież nie znam zupełnie gościa, a on takie propozycje składa! Dodam, ze powiedział mi, ze ma 64 lata, natomiast ja mam 23!!! Więc to tym bardziej dziwne. na szczęście już jeżdżę samochodem do pracy, ale widuję gościa, jak się kręci wokół mojego domu, a mieszkam przez większość miesięcy w roku sama (rodzice za granicą pracują). Wezwałam wczoraj policję, to nic nie zrobili, powiedział im, ze tu jest nowy i tylko spaceruje, bo podoba mu się akurat ta okolica, policjanci się do mnie dziwnie uśmiechali i jakby wierzyć nie chcieli w moje opowieści, jeden stwierdził, ze takiego dziadka to się nie ma co bać. On nie wchodzi mi na posesję, ale krązy wokół mojego domu, gapi się, gdy wyjeżdząm autem to mi macha na drodze, jakby żegnał kogoś z rodziny. Nie wiem, w którym miejscu w miasteczku on mieszka, więc do jego domu się nie wybiorę. Chyba nie jest groźny, bo by mi już coś zrobił, a on jedynie chodzi i obserwuje mnie. Na ogródku na noc wypusszczam psa, to wielki groźny pies, więc jestem bezpieczna, ale gość jest denerwujący, ubzdurał sobie, ze zostanę jego zoną, bo on mnie kocha i kropka! Jakie rady macie na to?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...