Skocz do zawartości
Forum

Ukruszenie zęba


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam prawie 18 lat. Byłem u dentysty z powodu ukruszenia się zęba i to dość mocno. Byłem u dentysty już chyba 3 razy. Na pierwszej wizycie powiedziano mi że jest potrzebne leczenie kanałowe, w ten dzień został zatruty mi ząb i miałem przyjść za tydzień, przyszedłem i znów Było to w sumie dość mocno bolesne. Ostatnim razem, czyli to 3 raz dostałem znieczulenie miejscowe co samo znieczulenie było chyba najbardziej bolesne i wręcz nie do zniesienia z bólu. Czułem że tym ostatnim razem doktorka dała mi do zęba jakiś kawałek czegoś i znów został mi ten ząb zatruty (nie licząc tego że to znieczulenie to szczykawka 3/4 razy doktor mi wstrzykiwała z moim ogromnym bólem, wręcz w pewnym momencie odruchowo z bólu odetchnąłem ręką delikatnie rękę doktorki co nigdy mi się nie zdażyło). Czy to jest normalnie że tyle razy muszę chodzić? Zapomniałem dodać że to nie koniec i doktor nie zapowiadała że to się szybko skończy. Co powinienem zrobić? Może inny doktor? Inny ośrodek, nowocześniejszy?

Odnośnik do komentarza
Gość Florka88

Po tym co Ty opisujesz to moze faktycznie zmień gabinet;/ Tylko pytanie skąd jesteś ? Jeżeli mieszkasz gdzieś w Warszawie bądź okolicach to bardzo polecam gabinet ratyńscy Dental Clinic. Tam Ci mogą zrobić leczenie kanałowe już na jednej wizycie ;) I robia go pod mikroskopem ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...