Skocz do zawartości
Forum

Wymioty z krwią ??


Gość JohnAbruzzi

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko można prywatnie jak ma się kasę. Poszczególne badania z krwi są tanie, po 5 zł. Próby wątrobowe to 5 badań więc ok 20-25 zł.

USG jest trochę droższe bo tutaj czas poświęca lekarz. Od 50-100 zł.

Dawaj znać wszystkie wyniki jakie będziesz miał. Lekarz często mówią pacjentom że wyniki są ok, żeby przychodnia mniej płaciła za ich leczenie. Dlatego wszystkie wyniki od lekarza bierz odpisy i dawaj tu żeby można było to skontrolować. Mam nadzieję że zrozumiałeś że zdrowie jest tylko jedno a truć się etanolem to szaleństwo :) Kolegom możesz to samo zasugerować mówiąc że już ty problemy ze zdrowiem miałeś przez to. Może uda Ci się pomóc komus, kto ukrywa objawy a czuje się jeszcze gorzej naprawdę i jest bliski poważnej chorobie. Bo jeśli koledzy też tyle piją to duża szansa że skończą podobnie lub gorzej.

Odnośnik do komentarza
Gość JohnAbruzzi

No koledzy piją conajmniej 3 razy tyle w sensie ja w sobote 2 piwa czasem w niedziele tez a oni piatek zgon sobota zgon niedziela dobrze nawaleni za przeproszeniem czasem jeszcze cos w inne dni tygodnia a na kaca klinują ja tego nie robie bo boje sie alkoholizmu (znam z autopsji)
Dziekuje naprawde :)

Odnośnik do komentarza
Gość JohnAbruzzi

Witam, znowu ja.
Troszke pobalowałem (piłem 5 dni), dzisiaj obudzil mnie ogromny kac,kac gigant no to wypilem dwa piwa zeby jakos funkcjonowac, ale od kilku godzin boli mnie brzuch w okolicy pępka, jest to bol kłujący. To od alkoholu czy co znowu sie dzieje ? Do tej pory czulem sie bardzo dobrze i wgl.. I czy jak teraz zrobie proby wątrobowe to nie wyjdą jakies przekłamane ? Czy moze odczekac np tydzien ??

Odnośnik do komentarza

Robisz sobie drwiny z siebie i ze swojego zdrowia?
Idź na oddział ratunkowy. My ci nie pomożemy bo nie pomagamy samobójcom. Myślałem, że zrozumiałeś to co ci tłumaczyliśmy. Jedynie pozostaje mi życzyć ci radosnego pobytu kiedyś w szpitalu. Bez wyrazów współczucia.

Albo od razu na oddział psychiatryczny w celu odwyku, na koszt rodziców.

Odnośnik do komentarza

Wiesz ilu ludzi cierpi na nowotwory niewinnie? I zamiast ich ratować, to lekarze muszą sie zajmować takimi co się upijają i na własne życzenie proszą się o problemy.

Jak już ci mówiłem - czemu z mojej składki zdrowotnej mają iść pieniądze na leczenie kogoś kto mimo, że wie - że nie może - opija się i na własne życzenie naraża się na zagrożenie życia?

Nie zdziw się, jak próby wątrobowe wyjdą ci takie, że wynik nie zmieści się na kartce.

Ostatecznie - całkowita abstynencja przez co najmniej pół roku, wykonać próby wątrobowe + USG jamy brzusznej ze szczególnym naciskiem na alkoholowe uszkodzenie wątroby. I badaj się prywatnie, bo to jest skandal żeby podatnicy mieli płacić za leczenie kogoś kto na własne życzenie sie wykańcza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...