Skocz do zawartości
Forum

Silne uciski nosa, oka i głowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Od 4 miesięcy mam problem z uciskiem na lewą część nosa, oka oraz głowy to takie uczucie silnego rozpierania, które nasila się w nocy podczas leżenia.Najgorsze jest to że uciska mnie to od tych kilku miesięcy co dziennie 24/7. Dodatkowo dochodzą inne mniejsze objawy takie jak: brak apetytu, chudnięcie, zawroty głowy, osłabienie, depresja,bezsenność, nudności, rozmazywanie widzenia na lewe oko- to które uciska, uczucie jakbym miał zaraz zemdleć. Nie daje mi to normalnie funkcjonować czuje się fatalnie wszystko sprawia mi problemy, nie mam siły na nic. Dodam że wcześniej było wszystko ok nie chorowałem na nic i czułem się bardzo dobrze. Badania jakie już wykonałem w tym kierunku to : Morfologia, mocz, kał na pasożyty i krew utajoną, borelioza, HCV, HIV, magnez, potas, żelazo, miażdżycowe, rtg zatok, Tomografię głowy z kontrastem, ekg serca, dno oka, ciśnienie oka, ciśnienie krwi. Odwiedziłem także dwóch laryngologów, okulistę, trzech internistów. Zostałem odesłany do psychiatry więc poszedłem bo stwierdziłem że to może nerwica, dostałem leki : Arketis oraz Afobam, zażywam już ponad 2 miesiące, niestety mój stan się nie polepszył jest tak samo. Zapisałem się do psychologa byłem już na kilku sesjach niestety bez poprawy, ponieważ psychicznie czuje się dobrze więc co miałoby to zmienić. NIe wiem już do kogo mam zwrócić się o pomoc każdy mi mówi że wymyślam ale to nie prawda. Czy ktoś z Was tak miał ? czy powinienem coś jeszcze zbadać jeżeli tak to jakie badania jacy lekarze ? Jestem mega zdenerwowany mam 27 lat a nie moge żyć normalnie strasznie mnie to załamuje...

Odnośnik do komentarza

No właśnie ostatnio laryngolog coś wspomniał mi że to może być coś z nerwem... Ale czy to objawiałoby się także uciskami głowy i zawrotami ? dodatkowo w nocy jak jest cicho i leżę słyszę tam jakby takie chrobotanie... ehh sam już nie wiem. Tomografia nic nie wykazała. Tak czy owak do neurologa napewno się przejdę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...