Skocz do zawartości
Forum

Czy wytarcie chusteczką penisa i tabletka po zapobiegną niechcianej ciąży?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Ostatnia miesiączka rozpoczęła się 18.11. Cykle 26 dni.3 dni po skończonej miesiączka 24.11. Uprawialam seks oralny,nasienie wytarliśmy chusteczką.Po paru minutach wszedł we mnie na chwilę,ale ponieważ nie mieliśmy zabezpieczenia przerwalismy. Zapobiegawczo wzięłam escapelle po 40h od tego zdarzenia ponieważ nie mam pewności czy dokładnie wszystko wytarliśmy i czy jeszcze nie było nasienia.Czy tabletka zadziała i nie mam powodów do obaw?Jakie są szanse na skuteczność w tym wypadku?

Odnośnik do komentarza
Gość jola abc

Jakby tak każdy łapal wszystko na basenie to nikt by nie chodził
Dobrze piszą zarazil cie ten koleś jakimś świństwem idz do ginekologa bo moze się przerodzić w cos gorszego. Używaj antykoncepcji bo kiedys bedziesz chciała miec dzieci i będzie nie wesoło.
To twój staly partner??lepiej sie z nim nie zadawaj skoro nie umie o siebie zadbać to nie zadba jak w ciaze zajdziesz. Na święta kup mu intime moze nie uzywa

Odnośnik do komentarza
Gość jola abc

Sama nie stosuj żadnych globulek idz do ginekologa moze cie zarazil jakimś syfem lepiej znajdź sobie stałego faceta bo taki który Kocha się z kazda nie jest wart niczego
Możesz się nabawić różnych chorób nawet AIDS zbadaj sie i lepiej

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem możesz miec świerzb albo inne choróbsko.
Jednak w przypadku infekcji grzybiczych i bakteryjnych lub innych chorób kobiecych konieczne jest leczenie pod kontrolą ginekologa. Nie możesz sama stosować leku. Zbadaj się i nie zarazaj innych

Odnośnik do komentarza
Gość zestresowanaaaa

Nigdy nie dalam sie tak porwac emocjom jak z tym facetem, pierwszy taki wyskok i takie problemy...
Dzisiaj farmaceutka mi powiedziala ,ze moze byc to reakcja po escapelle i moge smialo zastosowac Illadian. Jutro zapisuje sie do ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość mysl co robisz

Oj czasem wyskok można przyplacic zdrowiem dobrze piszą idz koniecznie do ginekologa i zbadaj się nie tylko z tych objawów lecz w kierunku AIDS przypadkowe zbliżenia mogą przyplacic życiem. Miał na pewno wiele kobiet i wątpię by dbal o swoje zdrowie koniecznie sie zbadaj i następnym razem lepiej nie ryzykuj

Odnośnik do komentarza
Gość zestresowanaaaa

Badanie na aids czy hiv dopiero mozna zrobic 3 tygodnie od zblizenia, wiec poczekam na odpowiednia pore.
A tymczasem ginekolog.
Wracajac do meritum samego prawdopodobienstwa ciazy,ktore opisalam - ja mozna wykluczyc prawda?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...