Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lilly88

Jaki catering dietetyczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolajn23

Ja polecam ogólnopolskiego PanaDietę. Jestem z nimi od wiosny i bardzo polecam. Zerknijcie na ceny na ich stronie - są jedne z najlepszych na rynku! A przeszukałam tego sporo, bo mój budżet się nagle sam nie poszerzy :D Jedzenie jest przepyszne, czuję się po nim wspaniale. Taka dieta to super wygoda, rano wstajesz i masz pod drzwiami pudełka na cały dzień. Nie trzeba się martwić o zakupy, stać przy garach, bajka! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zagad

tylko wygodnadieta.pl! smacznie, zdrowo a do tego punktualnie! zamawiam do pracy i raz że oszczędzam czas, a dwa że nie martwię się więcej o swoją wagę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze kiedy nie mam czasu na gotowanie, zamawiam jakiś catering z dowozem do domu. Szybko, łatwo i wygonie!

Ostatnio wyszukuję najlepsze jedzenie z porównywarki cateringowej, więcej dowiesz się zaglądając na ich stronkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mojadieta

Problem z wieloma kateringami jest taki że szwankuje w nich jakość jedzenia, pozostawiają naprawdę sporo do życzenia. Dobrej jakości katering można znaleźć tutaj https://hfood.pl/ to zbilansowane posiłki, przeznaczone również dla sportowców. Wszystko dopełniają konsultacje dietetyczne oraz rozpisane diety, przed zakupem istnieje możliwość przetestowania diety dzięki zestawowi próbnemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kondi

Jak dla mnie od 8 miesięcy bardzo dobrze sprawdza się Fitness Catering :) dobre jedzenie i wysoka jakość, fajnie zróżnicowane posiłki. Dużo opcji dodatkowych jak np zmiana adresu dostawy na poszczególne dni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nellaneka

Zamawiam  catering dietetyczny już ponad 9 miesięcy, czyli od momentu kiedy tak naprawdę rozpoczęłam swoją przygodę z dietą. Nie muszę martwić się o różnorodność oraz kaloryczność samych dań. Smakowo - nie ma się do czego przyczepić. Zamawiam od jedziecatering.pl .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jagna

WygodnaDieta to dla mnie dobre rozwiązanie . Dieta jest smaczna i dobrze zbilansowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iwona

Jeśli chodzi o mnie mogę z czystym sumieniem polecic zdrowadietacatering w Lesznie i okolicach działa z tego co wiem. Zdecydowanie opłaca się wydać kilka złotych więcej niż w innych cateringach w okolicy 😉 

http://zdrowadietacatering.pl/  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jacek

Nice to fit you to chyba najnowocześniejszy catering z jakiego korzystałem.

Urozmaicone menu z dużą ilością warzyw. Dzięki wygodnej aplikacji i przejrzystej aplikacji na telefon szybko można wybrać potrawy na dany dzień, które nam najbardziej nam odpowiadają. Mamy tam też ich zdjęcia, więc od razu wiemy co dostaniemy.

mic006 - to kod rabatowy nice to fit you 5% dzięki któremu obniżysz cenę zamówienia

https://www.my127001.pl/mic006-kod-rabatowy-nice-to-fit-you-5/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alina

Super catering zapewnia firma my space. Co prawda dla dzieciaków ale moja Julka często przynosi do domu reszti z obiadków 🙂  Wiem że dania są zdrowe i jadłospisy rozmaite. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mówimy o cateringu Cieszyn ma bardzo ciekawą propozycję: https://restauracjaliburnia.pl/catering/ Mają bardzo bogatą ofertę. Głównie zajmują się imprezami okolicznościowymi, ale myślę, że warto podpytać, albo zerknąć na ich ofertę. Kojarzę restaurację, ponieważ działają w mojej miejscowości i słyszałem o niej kilka dobrych opinii. Warto też dopytać, czy dostosują się do specyfiki diety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maria

Hej,

coraz bardziej stają się popularne cateringi także dla dzieciaków. Polecę bardzo fajny, smaczny catering dla malucha- My Space Catering. Jedzenie bardzo smaczne, dzieci są zachwycone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gabbba

Jeżeli chodzi o mnie to z cateringu dietetycznego korzystam już prawie rok. Na obecną chwilę biorąc pod uwagę ilość obowiązków i dodatkowych zajęć, nie wyobrażam sobie aby było inaczej. Nie muszę poświęcać czasu na zakupy, przygotowywanie i komponowanie posiłków - jedziecatering.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Renia

Ja wybralam dla swojego dziecka catering od my space catering. Świetna firma cateringowa. Pyszne i zdrowe posiłki. Polecam też wam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gemoro

Ten mam sprawdzony - hfood.pl Korzystam w Warszawie, ale oni są w różnych miastach. Ogólnie - zero komplikacji, zawsze wszystko na czas, bardzo dobra jakość produktów i zgodnie z zamówieniem. Masz do wyboru kilkanaście diet, a oni tylko wszystko dostarczają. Możesz też zamówić jedzenie na weekend. Dla mnie to akurat był ważny temat - sama nie mam czasu na gotowanie i szukanie porządnych produktów. U mnie to się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AgaStawinóg

Uważacie, że konsultacje dietetyczne, diety cos mogą pomóc w zrzuceniu 10-15 kg (Ważę 73 i mam 29 lat).

Na stronie http://www.konkursomania.pl/ można wziąć udział w takim konkursie i sie zastanawiam

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AgaStawinóg

Uważacie, że konsultacje dietetyczne, diety cos mogą pomóc w zrzuceniu 10-15 kg (Ważę 73 i mam 29 lat).

Na stronie http://www.konkursomania.pl/ można wziąć udział w takim konkursie i sie zastanawiam

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mojra

ja ci mogę polecić Fit Fragola Catering. Jeśli zależy ci na różnorodnym menu, wysokiej jakości jedzenia oraz smacznych posiłkach to będą idealni 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MACZFIT Kod Rabatowy -5%

MACZFIT Kod Rabatowy -5% do każdego zamówienia ----> PauKra937

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...