Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lilly88

Jaki catering dietetyczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilly88

Witam,
Szukam dobrego cateringu dietetycznego (najlepiej z Warszawy). Niestety nie mam czasu aby gotować i zajmować się dietą, więc pomyślałam że catering będzie dobry dla mnie.
Z góry dziękuję:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krysiaantos

Lily, z tego samego powodu i ja zdecydowalam się na catering. Jeśli chodzi o Warszawę to polecam superfood - polecają go nawet trenerzy, bo każdy posiłek jest zdrowy i zbilansowany. Więc jak Ci zależy na dietetycznych posiłkach to koniecznie przerestuj ich zestaw próbny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JolaMol

Sprawdzony, smaczny, punktualny. Jestem z Poznaniu i tu wiele dobrego słyszałam o Tummy Heaven więc i jego wybrałam. Po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że był to dobry wybór. Jedzenie jest bardzo smaczne, świeże i zdrowe. Warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MareckiMarek

Przy wyborze kierowałem się głownie ofertą dla wegetarian i z kilku opcji wyprałem Luna Box. W zasadzie nie mam im nic do zarzucenia bo nigdy się nie zawiodłem. Zawsze miło i bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz8999

Co prawda nie z Warszawy a z Krakowa ale jednak jak by ktoś potrzebował firmy ze stolicy Małopolski to polecam Scandale-Catering.pl (http://scandale-catering.pl)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MonikaZagorska

MnimMnim catering :) Sprawdź sobie ich ofertę, ja jestem ogromnie zadowolona z ich dań :) Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Winia

Ja też zdecydowałąm się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnąć, Wreszcie jestem sama, bez nadwagi, bez balastu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emisia8

Slimunox daje nam możliwość szybszej utraty wagi ale to dopiero połowa sukcesu.Trzeba jeszcze tą wagę utrzymać bez wspomagania się tabletkami.W tym pomoże nam zmian myślenia i nawyków żywieniowych.Mi się udało trzy miesiące to wystarczający czas aby nauczyć się nowego podejścia do tego co się je i jak się żyje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karla.L

Ja na Foreverslim zdecydowałam się dopiero wtedy kiedy zobaczyłam efekty u sąsiadki.Nie chciałam wierzyć że tak szybko poradziła sobie z pozostałościami po ciąży.Mi udało się na Foreverslimie zrzucić 12 kg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nightwalker

Jeżeli chodzi o Warszawę to polecam Przełom w odzywianiu. Korzystam od dobrych 5-6 miesięcy i ku mojemu zdziwieniu udało mi się nawet schudnąć. A raczej obstawiałem, że jedynie moje lenistwo na tym coś zyska;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onkaY

Jeżeli chodzi o Warszawę to polecam lewatywę . Korzystam od dobrych 5-6 miesięcy i ku mojemu zdziwieniu udało mi się nawet schudnąć. A raczej obstawiałem, że jedynie moje lenistwo na tym coś zyska;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gregorrianno

We Wrocławiu ja korzystam z Fit and Yummy. Ceny są bardzo atrakcyjne, szczególnie mi przypadła do gustu dieta optimum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onkaY

We Wrocławiu ja korzystam z lewatywy. Ceny są bardzo atrakcyjne, szczególnie mi przypadła do gustu lewatywa optimum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dzoannna

Ja od siebie serdecznie polecam mniam mniam catering, który dba o swoich klientów i dopieszcza każdy posiłek. Pysznie, kolorowo i zdrowo, do tego wielki plus za jakość opakowań - nie mam obaw, że w drodze do pracy coś mi ucieknie/wyleje się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PatkaM

Stosuję diety już od dwóch lat i bałam się zmienić ,,dostawcę", ale koleżanka w końcu mnie przekonała. Mniam mniam catering co dzień mnie zaskakuje są skrupulatni, mają dobre dania, świeże, różne ;) . Na pewno nie zrezygnuję szybko z ich usług.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość katja09

Również polecam Ci catering od MaczFit - po 2 miesiącach mam -6 kg na wadze :) Jedzenie to sama przyjemność, smaczne, świeże, fajne dania - bardzo pomysłowe, wiele rzeczy po raz pierwszy próbuję, widać jak ograniczona była moja dieta wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z cateringu dietetycznego polecam zdecydowanie pudełka od https://www.lightbox.pl/
W Warszawie nie jadłam żadnej lepszej diety pudełkowej, a próbowałam przynajmniej 2-3 innych firm. Dodatkowo idealnie wpasowała mi się dieta bez ryb ze względu na moje uwarunkowania i konieczność wykluczenia ich z diety. Codziennie o 5 rano wszystkie dania czekają pod drzwiami więc bezproblemowa obsługa. Mega ułatwienie i oszczędność czasu, szczególnie jak jest sie rodzicem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lunetja

Dziewczyny a czy możecie mi tutaj polecić kogoś z Krakowa?

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lumella

W Krakowie jest wiele tego typu firm, jednak polecam zapoznać się z ofertą firmy Nutridieta.pl .

Diety są opracowywane przez doświadczonych dietetyków/
Mają diety o dowolnej wartości kalorycznej i przystosowane do wielu wymagań ( są diety wegetariańskie, bez glutenu czy dla sportowców)
I mają dobrą promocje dla osob, ktore nie są przekonane do ich oferty. Przez 2 dni mozna testowac ich dietę 30% taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość szarotka22

w Poznaniu jest fajny catering dietetyczny Jedzenie Marzenie - jadam z nimi już drugi miesiąc i bardzo smakują mi ich posiłki, są idealnie przygotowane i zbilansowane więc chudnięcie idzie bardzo szybko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zamyślony

Catering przede wszystkim musi byc smaczny bo przeciez za to placimy..trafilem ostatnio na pol trans catering i zaskoczylem sie pozytywnie. Spodziewalem sie tego samego smaku, typowo ceteringowego, lekko mdlego a tu niespodzianka. Nie dosc ze dobrze doprawione to smaczne i swieze . Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lona

Sprawdzoną firmą na Śląsku jest Catering Dąbrowa. Nie jestem pewna, czy mają w ofercie jakieś specjalne dietetyczne menu, ale z pewnością karmią świeżo i zdrowo. Współpraca bezproblemowa i przyjemna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...