Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lilly88

Jaki catering dietetyczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kassia_56

Polecam dobry catering dietetyczny, w którym można wybrać wiele różnych jadłospisów, dopasowanych do potrzeb osób na dietach eliminacyjnych, uczulonych, mam w ciąży itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość amellles

Najbardziej mi podpasował catering od http://jedziecatering.pl/ pod względem smaku. Nie jestem jakoś szczególnie wybredna jeśli chodzi jedzenie, jednak posiłki z innych cateringów wydawały mi się zawsze bez smaku, niedoprawione i generalnie "tekturowe". U nich nie mam tego problemu. Wszystko zawsze smaczne, dobrze skomponowane, a i potrafi ładnie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dortii

Ja też stosowałam jeżeli chodzi o odchudzanie Slimunox. Jak dla mnie to nie ma lepszego środka jeżeli chodzi o skuteczne pozbycie się wagi bez ryzykowania zdrowia, bo Slimunox jest oparty na naturalnych składnikach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Małgorzata32S

Moim zdaniem najlepszym sposobme na pozbycie się nadwagi, jest tradycyjna dieta w połąćzeniu ze Foreverslim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michalina019

Hej dziewczyny,

sprawdziłam strony, które polecacie, ale z tego co widzę szału nie ma bo brakuje prawdziwych i zweryfikowanych opinii. Takie to każdy może w sumie napisać. Szukają cateringu dla siebie, przypadkiem natrafiłam na portal, gdzie są prawdziwe menu i prawdziwe opinie. Sprawdziłam sobie dwa cateringi dietetyczne w Warszawie i w sumie podpasował mi najlepiej Optidiet, bo czynnie uprawiam sport, ale jak spojrzycie tutaj - https://dietly.pl/catering-dietetyczny/warszawa to na pewno znajdziecie coś dla siebie w Warszawie : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Matyldda

Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Foreverslimem ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maurrr80

Polecam usługi firmy https://rukolacatering.pl/ . Pyszne posiłki z dostawą dla domu, a co najważniejsze dania są dostosowane do naszej diety - zdrowe i pięknie podane. Firma działa w wielu większych miastach z całej mapy Polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julia1999

Dla zabieganych dieta z dostawą do domu to jedyna szansa na zjedzenie zdrowego, zbilansowanego posiłku. W Poznaniu polecam Fit Owsiana https://www.fitowsiana.pl - korzystam od czterech miesięcy i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Smerf Łasuch

Ja akurat mieszkam na Górnym Śląsku, Wrocław dokładniej się kłania i Kolegom z pozostałych miejsc nie poradzę :) Natomiast tym zainteresowanym dobrym i zdrowym żywieniem mogę polecić wejście na stronę CateroBazar
https://caterobazar.pl/catering-dietetyczny-wroclaw/. Jest to mniej więcej taki Uber dla film cateringowych i klientów, z jednej strony ułatwia to dokonanie wyboru a z drugiej też gwarantuje jakąś jakość obsługi. Wiadomo firma działając bardziej globalnie w sieci musi dbać o opinie na temat swoich posiłków:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KuroSAWA

Ja polecam fitness catering. Świeże i zawsze na czas no i fenomenalny kontakt z klientem, byłem bardzo zadowolony
www.fitnesscatering.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna O.

Wygodna dieta jest ok, ja zamawiam już długo, urozmaicone, zawsze świeżo przygotowywane posiłki, można sobie kombinować z dietami, ja jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zibi78

Ja mogę wam polecić stronkę www.napudelkach.pl, sam wybrałem tam i jestem zadowolony. Była to moja pierwsza dieta pudełkowa i trochę nie wiedzialem co wybrać, cateringów w samej Warszawie jest multum. :( Na tej stronie system podpowiada wam najlepszą opcję, zdecydowanie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MatB

Zdecydowanie polecam Fitness Catering z Warszawy. Indywidualne podejście do klienta i firma cały czas się zmienia na lepsze!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz92

Fitness Catering!!! polecam przejrzeć ofertę bo jest naprawdę bogata! kontakt z klientem na najwyższym poziomem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onaaaaaaaa

ja zamawiam od WygodnaDieta. maja roznorodna oferte, ciagle jakies nowości. dania sa smaczne i dobrze zapakowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rikiruu

równiez polecam wygodną dietę, wychodzi atrakcyjnie cenowo, a dania się nie powtarzają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kammiala

Polecam zajrzeć na Cateromarket.pl https://cateromarket.pl
To jest wyszukiwarka firm cateringowych, gdzie można znaleźć opinie innych użytkowników oraz zamówić wybrany catering. Wg mnie to jest bardzo wygodne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mateo1992

Ja polecam Fitness Catering z Warszawy! Bardzo duży wybór diet i świetna obsługa klienta, dietetyk pomoże dobrać dietę pod dany cel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adaadusia

~lunetja
Dziewczyny a czy możecie mi tutaj polecić kogoś z Krakowa?

Z góry dziękuję :)

ja od dwoch miesiecy zamawiam z optimal fit i jestem zadowolona. mam diete 1500 kcal, myslalam ze bede glodowac, ale najadam sie :D i widze efekty, u mnie - 5 kg takze mega ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olgaa12

U mnie sprawdził się catering dietetyczny od wygodnejDiety . Jedzenie zróżnicowane i zbilansowane, dostosowane do moich zapotrzebowań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...