Skocz do zawartości
Forum

Jak być szczęśliwie samotnym?


Gość BombFromNagasaki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BombFromNagasaki

Cześć i czołem :) Czy ktoś wie jak być szczęśliwie samotnym i wyrzec się wszelkich kontaktów z płcią przeciwną w celach matrymonialnych żeby nie cierpieć? Doszedłem do wniosku że szukanie sobie drugiej połówki nie ma sensu, ponieważ żaden ze mnie Casanova, nie potrafię raz być czuły i kochany, a raz zimny i nieprzystępny jedynie po to żeby zapewnić kobiecie huśtawkę emocjonalną typu "kocha i go obchodzę - nie kocha i ma mnie gdzieś", która im jest potrzebna do szczęścia, bo to kłóci się z moją osobowością ( nie cierpię udawać kogoś, kim nie jestem, bo to nie ma sensu, a jestem typem człowieka ciepłego i romantycznego, który traktuje kobiety tak samo jakby chciał być traktowany). W związku z tym da się jakoś w miarę bezboleśnie przyzwyczaić do tego że będzie się szło przez życie samemu?
PS. Wszystkie odpowiedzi mówiące że nie wszystkie kobiety są takie, że na pewno jakąś sobie znajdę czy w jakikolwiek sposób nie odpowiadające na moje pytanie możecie sobie wsadzić, w buty oczywiście :]

Odnośnik do komentarza

Skoro uznales ,że szukanie drugiej polowki ,nie ma sensu i potrafisz sobie ,to racjonalnie wyjaśnić, to dlaczego cierpisz z tego powodu ? No coś za coś. Podjąłes decyzję, więc ponosisz jej konsekwencje. Przecież bycie samotnym z wyboru, to teraz dosyć częsty styl życia,choć powody mogąc byc różne.
Skup się na czymś innym, czymś co potrafi wypełnić ci życie.
Możesz jakaś pasja ...

Odnośnik do komentarza

Tak naprawde ciezko jest zyc w samotnosci i byc szczesliwym. Mimo wszystko czlowiek jest istota spoleczna a temat samotnosci jest czyms co jakis czas daje o sobie znac . W glebi duszy kazdy chce kochac i byc kochanym jednak wyparcie sie tego na wlasne zyczenie nie jest wcale takie latwe ( wiem cos o tym , sama z tym walcze ) . Pomysl nad tym czy bd szczesliwy zyjac sam dla siebie ?

Odnośnik do komentarza

Ile masz lat? Mam w pobliżu kumpla, który dopiero w wieku 32 lat poznał swoją PIERWSZĄ kobietę. Teraz w wieku 34 lat jest już dumnym mężem i ojcem. A wcześniej inni spisywali go na straty i on sam siebie. Także różne są losy człowieka i zawsze trzeba żyć nadzieją.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...