Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
pszczolkaaa

Odszkodowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malpractice

Mój syn urodził się z 0 pkt w skali Apgar (po 15 min 1 pkt) w konsekwencji ma mózgowe Porażenie Dziecięce czterokończynowe, epilepsję, niedosłuch obustronny. Dawid ma 7 lat Przypadkiem trafiłam na ostronę Krakowego Rejestru Osób Poszkodowanych. Bardzo długo zastanawiam się czy mamy szansę na odszkodowanie gdyż lekarz powiedział mi, że synek w wodach płodowych póścił smółkę, wody były gęste i nic nie mogli zrobić.

Specjaliści z KROP zajeli się wszystkim. Otoczyli mnie i moja rodzine ciepłem, opieka i bardz profesjonalnym podejsciem do mojej sprawy. Po 19 miesiacach współpracy otrzymalśmy propozycje ugodu ze szpitalem (za błąd medyczny lekarza przy porodzie) na niewyobrazalna dla nas kwotę - Ci ludzie odmienie życie moje rodziny... Bardzo serdecznie im dziękuję i dozgonnie będę polecać - dla mnie sa aniołami i cudotwórcami, a mój sym otrzymał szanse na lepsze jutro... Opiekowała się mna Pani Judyta Kleszko 722 080 080 niech Bóg ja wynagrodzi za wszystko co dla nas zrobiła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilia

https://www.adwokat.skwarcz.pl/dochodzenie-odszkodowan zajmuje się dochodzeniem odszkodowań za uszczerbek na zdrowiu czy śmierci w wyniku błędu medycznego.  Niepoprawnie postawiona diagnoza, która doprowadziła do niebagatelnych konsekwencji zdrowotnych jest również podstawą do dochodzenia odszkodowań. Kancelaria działa w Lublinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...