Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny- problem


Gość Jupikkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jupikkkkkkk

~Ja pier
I tak wywnioskowałem że ty zamiast mu zrobić loda to zapierdalaj lepiej z chaczką buraki chakać bo tylko do tego się nadajesz a loda zostaw dla innej nie bież się dziewczynko do tego czemu nie podołasz

Nie raz mnie ruchał i dawał do buzi
Tak powiedz swojej żonie albo dziecku. Zobaczymy czy będzie im miło

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

widac ze jestes patologia bez wykształcenia chyba ulice zamiatasz skoro koledze dajesz wkladac kutasa do swoich ust,bez wstydu i brzydzenia,z niejednej maki chleb jadlas ta wyruchana zgnila morda a takze smierdzaca hujami,chujami,ten kolega tez fige wart jak ci do mordy wsadza,brak odpowiedzialnosci nowotwor murowany,,,,ssij az mu odgryziesz i bedzie spokoj z kurestwem..

Odnośnik do komentarza
Gość do buzi autorko

~oral
~Ja pier
Co tu się dzieje

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Extra rada: po analu wziąć do buzi, possać i połknąć spermę pomieszaną z gównem. Taki oral, to dopiero przyjemność dla chłopa ale świni.

Odnośnik do komentarza
Gość no do roboty

~do autorki
widac ze jestes patologia bez wykształcenia chyba ulice zamiatasz skoro koledze dajesz wkladac kutasa do swoich ust,bez wstydu i brzydzenia,z niejednej maki chleb jadlas ta wyruchana zgnila morda a takze smierdzaca hujami,chujami,ten kolega tez fige wart jak ci do mordy wsadza,brak odpowiedzialnosci nowotwor murowany,,,,ssij az mu odgryziesz i bedzie spokoj z kurestwem..

Odnośnik do komentarza
Gość Bez obawy

Całe forum przeczytałem temat jak temat sex nic nadzwyczajnego to tylko sex jedni go uprawiają tak a inni inaczej zapewne i tak mu zrobi loda a wy będziecie tylko mogli się pomarzyć o tym jaką rozkosz będzie on przeżywał i co najwyżej rąsia pójdzie w ruch w waszym przypadku ktoś nie jaki ja pier się widziałem udzielał na ten temat mocnych słów używał z czym muszę się zgodzić zapewne jeżeli robi to ze swoją partnerką widać są już na wysokim poziomie partnerskim czy małżeńskim i obrażają się wielkim i silnym zaufaniem szacunek dla niego za otwartość i szczerość

Odnośnik do komentarza
Gość problemyt

~fuj
~do buzi autorko
~oral
~Ja pier
Co tu się dzieje

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Extra rada: po analu wziąć do buzi, possać i połknąć spermę pomieszaną z gównem. Taki oral, to dopiero przyjemność dla chłopa ale świni.

Odnośnik do komentarza
Gość nawrocenie

Witam drodzy formułowicze moze ktos z was przetłumaczy dla jupi ze usta nie sa do wsadzania członka ,to jest przeznaczone do jedzenia,pytanie czy zachowanie autorki jest normalne jezeli chce to zrobic koledze.Jaka czesc kobiet takie zboczenie wykonuje zamiast normalnego seksu jakie to zaburzenie,co na to faceci ciekawa sprawa????

Odnośnik do komentarza

Poziom tej dyskusji jest żenujący. Autorka chyba też nie bardzo ogarnięta. Osoby, które bardzo źle wypowiadają się o seksie oralnym proszę żeby podały solidne argumenty dlaczego ich zdaniem nie warto uprawiać tego typu seksu (najlepeij naukowe, bo 'siusiak do siusiania' to żaden argumnet) albo niech nie wypowiadają się wcale, ponieważ to nie ich narządy i nie ich usta więc proszę nie oceniać zachowania innych ludzi. To, że Ty się tego brzydzisz nie znaczy, że cały świat ma mieć podobną postawę. Tutaj kluczowe jest to, żeby ocenić czy warto robić koledze loda, jakie to będzie miało konsekwencje na przyszłość. Moim zdaniem sam seks oralny jest czymś normalnym i w porządku ale zarezerwowanym jedynie dla dojrzałego związku dlatego nie radziłabym autorce takich rzeczy z kolegą. Co prawda przyznałaś się, że już do czegoś dochodziło więc ogólnie dziwi mnie, że zadałaś na forum takie pytanie. Z tego co piszesz jesteś na to zdecydowana, to proszę powiedz co Cię powstrzymuje? Czego się obawiasz?

Odnośnik do komentarza
Gość problemyt

~nawrocenie
Witam drodzy formułowicze moze ktos z was przetłumaczy dla jupi ze usta nie sa do wsadzania członka ,to jest przeznaczone do jedzenia,pytanie czy zachowanie autorki jest normalne jezeli chce to zrobic koledze.Jaka czesc kobiet takie zboczenie wykonuje zamiast normalnego seksu jakie to zaburzenie,co na to faceci ciekawa sprawa????

Odnośnik do komentarza
Gość satelitad

autorka swoje sprawy imtymne wylała na forum po co?zapytac sie czy moze koledze zrobic loda,smakuje to rob i nikomu sie nie chwal,pozatym wiek 35 lat mowi sam za siebie ze jestes singelka i nikt cie nie chce chyba tylko do ssania fujar kolejnym facetom,a im sie nic nie stanie bo nawet w picz ce nie umocza stad sie nie zaraza i beda go miały wypielegnowanego w twoich usteczkach,masakra jak takie scierwa jeszcze istnieja.

Odnośnik do komentarza
Gość Jupikkkkkkk

~satelitad
autorka swoje sprawy imtymne wylała na forum po co?zapytac sie czy moze koledze zrobic loda,smakuje to rob i nikomu sie nie chwal,pozatym wiek 35 lat mowi sam za siebie ze jestes singelka i nikt cie nie chce chyba tylko do ssania fujar kolejnym facetom,a im sie nic nie stanie bo nawet w picz ce nie umocza stad sie nie zaraza i beda go miały wypielegnowanego w twoich usteczkach,masakra jak takie scierwa jeszcze istnieja.

Jakbyś chciał wiedzieć to nie jestem singielka

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

ssaj i łykaj koledze az sie pozygasz tego ci zycze,jestes ofiara losu ze takie rzeczy robisz,moze za kase tym bardzie ze nie jestes singelka to znaczy ze zdradzasz partnera,oj bedzie sie działo jak sie dowie partner,bo podoba ci sie kolega,jeszcze lepiej wyglada twoje zycie tzn ciagniesz partnerowi i chcesz possac smoczka z kolega,fajna zabawa.to powodzenia w seksie oralnym oralna zorana kobieto...obrzydliwosc to przyklad co robia kobiety i jak sie ponizaja,dostaniesz jeszcze nauczke od zycia,kurewski seks.....

Odnośnik do komentarza
Gość DO IDIOTY

~do autorki.
hej juz po?zaspokoilas kolege i co dalej bedzie sie z ciebie smial jak mu ssałas..

Odwal sie od tej dziewczyny. To że ty nie lubisz tego seksu to nie znaczy żeby kogoś krytykować i licz się trochę ze słowami bo tak to sobie mów do swojej matki jeżeli ją masz. Ja nie lubię z mężem rutyny w łóżku więc też robimy różne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Gość Jupikkkkkkk

~do autorki.
hej juz po?zaspokoilas kolege i co dalej bedzie sie z ciebie smial jak mu ssałas..

Jeśli jesteś taki ciekawy to proszę bardzo
Obciągłam mu. Spuścił się w buzi. Sama tego chciałam żeby trysnął w gardło ale po wszystkim wyśmiał mnie i powiedział że tylko do tego się nadaje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...