Skocz do zawartości
Forum

Leki, starania o dziecko.


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pewnien problem. Od jakiegoś czasu staramy się o dzidziusia z mężem jednak nieskutecznie. Zawsze miałam regularne miesiączki z dokładnością co do jednego dnia (cykle 28dni). Jednak od prawie roku zażywam sterydy - na początku była to dawka 70mg/24h, na chwilę obecną tylko 5 mg/24h i mój cykl miesiączkowy zaczął wariować. Otóż okres dostawałam mniej więcej co dwa miesiące. Wszyscy lekarze uważali to za normalne. Dodam, że po tym jak zaczęłam brać sterydy regularnie po miesiączce dostawałam upławy. Dwa miesiące temu udałam się do ginekologa oczywiście podstawowe badania tłumaczenia co i jak. Otrzymałam recepty m.in na Flucofast 150mg jednorazowo, Pimafucin 3 dni po 100mg dopochwowo oraz Luteine dopochwowo od 21-25 dnia cyklu. I tu pojawia się problem. Po tej luteinie mam okropne upławy, swędzenie i pieczenie. :( Jest to wręcz nie do wytrzymania. A drugim problemem jest to jak miałabym zażywać tą luteinę jak zaszłabym w ciążę? Bo o tym Pani doktor mi nie powiedziała, a ja wyjechałam za granicę na stałe i nie mam się z nią jak skontaktować. Czy któraś z was była kiedyś w takiej sytuacji. Proszę o pomoc. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...