Skocz do zawartości
Forum

Leukocyty w moczu


Gość ArlettaD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ArlettaD

Jesteś cudowna :) fakt -pierwsze dwa tyg od powrotu ze szpitala
cZulam się super ale stresowałam się opieka nad dzieckiem, bole zaczęły się Ok 3 tyg od powrotu do domu. Teraz nie stresuje się dzieckiem bo jest bardzo spokojne ale tym ze mam te cholerne bole, może troszkę przesadzam ale ciągły dyskomfort i bol utrudnia życie, na sorze w sobotę lekarz zbadał brzuch, gdybym miała jakiś bardzo zły stan to chyba nie dotaralabym tam o własnych siłach. Biegunka zdarzyła się wczoraj po raz pierwszy, dzisiaj cisza ;)) jak pomyśle Ze mam zrobić gastroskopię to mi słabo No ale trzeba. Jeśli nic nie wyjdzie to pozostaje leczyć się na głowę.

Odnośnik do komentarza

Tak też może być;) Pisałam wcześniej o tej kuzynce,dzisiaj akurat do mnie dzwoniła i się okazało ,że po dłuższym czasie napadowe bóle podbrzusza wróciły /miała wcześniej wszystkie badania robione/ i gastrolog skierował ją do psychiatry,twierdząc ,że to będzie coś w rodzaju nerwicy jelit...
Dlatego mi się nasunęły u Ciebie te bóle psychosomatyczne,czytałam,że zespół jelita drażliwego też jest na podłożu nerwicowym.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość ArlettaD

RTG zrobilam :)
RTG miednicy i stawow biodrowcy "niesymetryczne ustawienie talerzy biodrowych-prawy ustawiony wyzej o ok 10mm, szerokosc szpar zachowana, niewielka sklerotyzacja podchcrezstna panewek obu stawow biodrwych"
RTG kregoslupa: kregoslup ledzwiowy lewostr.skrzywienie z niewielka rotacja trzonow, poglebienie fizjologicznej lordozy"

Odnośnik do komentarza
Gość ArlettaD

Jestem po wizycie u gastrologa, diagnoza: brak wskazań do gastroskopii a bole wskazują na pęcherz :( dostałam leki i zobaczymy co dalej. Mrowienia /zdaniem lekarza/ to oddzielny temat spowodowany kręgosłupem.

Odnośnik do komentarza

Tylko ,że nie zaleca się stosowanie tego przy karmieniu piersią,choć może nie jest szkodliwe ,nie wiem.
Nie wiadomo też czy pomoże ,spróbuj przez parę dni,bo ten lek jest na wszelkie bóle skurczowe w brzuchu,w sumie to nie wiem czy masz bóle skurczowe ,bo głównie pisałaś o kłuciu,
ale być może pomogą te tabletki.

A co mówił na tą czarną biegunkę?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

To wygląda ,że musiałaś zarazić się w ciąży ,albo i przed...
Przy antybiotykoterapii przy boreliozie można ponoć karmić dziecko.
Co do sposobów leczenia to raczej powinien zdecydować specjalista, na podstawie objawów, nowego czy starego zakażenia,itp., bo jakby nie było dosyć długi czas ta choroba się u Ciebie rozwijała.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...