Skocz do zawartości
Forum

Mezoterapia u osoby starszej powikłanie


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osobą w podeszłym wieku. Mam skończone 80 lat zostałam namówiona przez dentystkę na wykonanie zabiegu mezotrapii twarzy celem jej odżywienia. Niestety od dwóch miesięcy po zabiegu mam zaczerwienienia i świąd skóry, W miejscach zastrzyków są zgrubienia.
Czy ktoś może mi coś doradzić. 2 lata temu miałam wycięty nowotwór piersi i mam chore nerki. Boję sie brania antybiotyków.

Odnośnik do komentarza

No tak, ale przecież nie byłam u kosmetyczki tylko u lekarza medycyny estetycznej. Zabieg wykonała mi doktor, która jest też dentystą. Niestety nagle zwolniła się z pracy i nie wiadomo, gdzie przyjmuje. W interniecie jest jej adres na ul. Wałbrzyskiej, ale to nie gabinet , żadnego szyldu, tylko mieszkanie prywatne i nikt nie otwiera.
Proszę o poradę co zrobić? To chyba też jakieś niepoważne tak zostawić pacjentów z kłopotami i zniknąć? Czy ktoś może mi poradzić lub znaleźć dr.

Odnośnik do komentarza

Jago , nie idż do tej , która robiła Ci zabieg. Nie wiadomo jakie faktycznie miała uprawnienia i doświadczenie. Absolutnie nie opieraj się na niej. Najwyraźniej zrobienie zabiegu mezoterapii leżało w jej interesie. Nie wiem w jakim mieście mieszkasz . Z pewnością można poszukać dobre gabinety wykonujące tego typu zabiegi , przez wyszkolonych i uprawnionych do tego lekarzy . Ci z reguły zajmują się tylko medycyną estetyczną , a nie stomatologią.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...