Skocz do zawartości
Forum

W domu czuje sie jak na poligonie. pomocy


Gość Przejęta

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy np ze nasza pani kierownik mopsu rozdaje pieniadze czy paczki najpierw swojej rodzinie znajomym itp niekoniecznie w potrzebie. Nie koniecznie można sie z nią dogadać.
Tak moja mama jest za mna i to bardzo. I w moim rodzinnym domu jest zawsze miejsce dla nas pomimo ze jest ciasno

Odnośnik do komentarza

Tak nie może być ,że kierownik MOPSU robi co chce. Na razie mogą Ci nie przyznać pomocy dopóki jesteś z mężem i macie wystarczające dochody. Złóż wniosek - na piśmie np. o zasiłek celowy- i zobaczysz , co będzie . W każdej gminie powinna być osoba " spoza układu" więc niech Ci doradzi Czasem jest to psycholog , W tej chwili nie jestem z tematem na bieżąco , więc na razie tylko tyle mogę napisać.

Odnośnik do komentarza

Przjęta, Ja uważam, że za bardzo sie dajesz. Wiem, że to ciężkie to przyjęcia na klatę ale widzisz, że teraz jesteś obiektem smiechów i popychania. Czy wy wogóle uprawiacie seks? Jeżeli tak to jak się z tym czujesz? Nie pozostaje Ci nic jak zrobic się Twardą niczym skała kobietą i pokazać, że ty też masz Swoje zdanie.

Kocham życie a Ty co kochasz?
Ulepsz Swoje Życie

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam do ciebie juz sily.
Czytasz ze zrozumieniem czy piszesz co ci na mysl wpadnie?
Napisałam ze raz juz próbowałam i to wtedy zauwazylam ze sa z nimi problemy bo zaczęli wydzwaniać nawet do ojca i wujka mojego czy nie mogą oni mi pomoc. Skonczylo się na tym ze córka dostala obiady.
Pytalam we wrześniu poprzedniego roku czy mogę aiestarac to powiedziala mi ze mam 500 na dziecko i ja jestem w stanie to zrozumieć ale nie mój głupi mąż i teściową bo zrobil dym ze mi się papierów nie chce wypełniać.
Rozumiesz?

Odnośnik do komentarza

Szukaj innego chłopa i spadaj od darmozjada zjebanego... jak tak można kobietę traktować inny chłop by Ci codziennie śniadanie robił do łóżka więc może w tę strone? Jestem z Toba ! Albo coś zrobisz teraz albo nigdy. Jeżeli jesteś tak traktowana to musisz sie wkurwić i zrobic wszytsko by im sie przeciwstawic.

Kocham życie a Ty co kochasz?
Ulepsz Swoje Życie

Odnośnik do komentarza

Dziekuje :)
Monika( bo chyba moge sie tak bezpośrednio do ciebie zwrócić sądząc po twoim niku) on mi śniadanie? Ja mam jeszcze zadymę ze jemu nie podam pod nos albo na obiad jest cos czego on nie lubi.
Teraz od kiedy wróciłam udaje dobrego ojca i męża ale ja wiem ze to jest na chwile. Znam go dokladnie. Ja po tym wszystkim udawać nie umiem

Odnośnik do komentarza

Do jasnej cholery !Nie jestes ciapa?Tylko ciapa wraca do meza z ktorym jej zle bo dziecko placze,popłacze i jej przejdzie.tylko prawdziwa ciapa daje sobą kierować i sie po Mopsach obsyłać.To niech sobie tesciowa leci jak jej malo albo Twoj mąż jesli zarobic nie potrafi.Kobieto no obudź sie wreszcie ,mialas szanse zostac u matki i nie wrocic do niego.Sama sobie taki los wybrałaś cierpietnico wieczna!

Odnośnik do komentarza

Wiesz co uczucia mojego dziecka liczą sie dla mnie i to bardzo to raz. Dwa nie bardzo maja na kim bo ja z teściową sie nie odzywam a z mężem tylko jesli musze.
A jesli chodzi ci o ten mops to bylo rok temu.
Ale jedna rzecz ktora mi wczoraj poradzilas wzięłam do siebie no i skonczylo się na wielkich oczach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...