Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć przy nieregularnym odchudzaniu?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 13 lat i ważę 86 kg i 172 cm wzrostu. Nie jem śniadań po wstaniu, tylko w szkole jak jestem głodna. Jem obiad (w szkole) o 12. Wracam ze szkoły o 16, 17 i jem drugi obiad. Na kolacje jem kanapki. W weekend nie jem do 14, a pod wieczór jestem głodna jak wilk. Próbowałam ćwiczeń z trenerkami w domu na cd i na siłowni i jakoś mi nie idzie. Na siłownię nie mam zamiaru wracać. Potrzebuje schudnąć dużo, więc proszę o pomoc i poradę.

Odnośnik do komentarza

Hej!
Zacznij jeść regularne posiłki!
To co robisz zaburza rytm pracy Twojego organizmu.
[u]Twój metabolizm spada, a organizm magazynuje tłuszcz, ponieważ nie dostarczasz mu pożywienia kiedy go potrzebuje.
Pierwsze co to zacznij jeść śniadanie, najważniejszy posiłek w ciągu dnia, może Cię zaskoczę ale kakaowy omlet z owocami jest naprawdę dobrą opcją ( oczywiście kakao naturalne ;) )
Do szkoły weź małą kanapkę i zjedz mniej więcej po drugiej przerwie. Ważne żebyś posiłki jadła mniej więcej co 2-3 h.
Zjedz normalny obiad w szkole, a wracając do domu ok.14 zjedz jabłko/gruszkę/banana. po następnych 2-3h zjedz lekką kolację. Jeśli łatwo poddajesz się i np. kupujesz słodycze w szkolnym sklepiku, to nie bierz do szkoły pieniędzy! ;) Kanapkę zrób w domu przed wyjściem. Unikaj niezdrowego jedzenia czyli wiadomo słodyczy. Dodaj jakieś lekkie ćwiczenia ( 30 minut marszu, 45 minut na basenie ) Zaczniesz zauważać zmiany ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Malinowe_love

~Lunna98

Nie dla każdego odchudzanie jest łatwe i proste.Ja należę do grupy gdzie skuteczne odchudzanie zajęło trochę czasu.W sumie gdyby nie tabletki Foreverslim pewnie do dzisiaj szukałabym skutecznego sposobu na to jak pozbyć się nadwagi.trzy miesiące i pełen sukces.Jestem lżejsza o 15 kg.

Witam!
Czy mogłabyś opowiedzieć mi o twoim procesie odchudzania. I 15 kg w 3 miesiące? Niesamowite jak to osiągnęłaś.

Odnośnik do komentarza
Gość Barbasiak

Chyba powinnaś ustalić sobie godziny posiłków- przede wszystkim zaczynaj dzień od pełnowartościowego śniadania- to podstawa. Wyrzuć z diety tłuste ciężkostrawne potrawy, dodaj owoce i warzywa. Możesz też łykać Amlan forte- taki suplement, który wspomaga odchudzanie, mi bardzo pomaga i organizm dobrze znosi dietę.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze posiłki należy jeść co 3 godziny, a pierwszy posiłek nie powinien być zjadany później niż o 8 rano. Co 3 godziny, to wychodzi 5 posiłków dziennie. Zbilansowany posiłek, to taki, który zawiera porcję węglowodanów złożonych , białka i warzyw. Na przykład kanapka z chleba razowego z chudą szynką i warzywa, albo kasza z piersią z kurczaka i sałatką. Na odchudzanie dobrze działa agrest indyjski, poczytaj o tym.

Odnośnik do komentarza

Najpierw powinnaś pójść do dietetyka, jesteś bardzo młoda, regularne posiłki to podstawa. Basen jak najbardziej całe ciało jest zaangażowane do wysiłku ale warto też skorzystać z naturalnych ekstraktów (suplementacja), dużo dobrego słyszałam o agreście indyjskim, myślę, że mogłabyś spróbować. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

A nie myślałas po prostu wzbogacić swojej diety o jakieś suplementy? Używam tego sposobu od blisko miesiąca, korzystając z kaplanexu i efekty są naprawdę zdumiewajace. Po meridian miałem złe poczucie, a po tym... super, blisko 9 kilogramów w miesiac.

Odnośnik do komentarza
Gość Wiśka8

Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement Slimunox. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimunox schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

Odnośnik do komentarza
Gość Mandarynna

Schudnąć można na wiele sposobów.Jednym z nich jest stosowanie tabletek.Ja akurat jestem jedną z nich.Mój wybór padł na Slimunox.W moim przypadku te tabletki spisują się bardzo dobrze.Jem mniej przemiana materii znacznie szybsza no i waga spada regularnie.

Odnośnik do komentarza

Jesteś młoda, więc moim zdaniem nie ma co się bawić w suplementy, które w niczym za wiele nie pomogą. Popieram poprzedników proponujących zdrowe i regularne posiłki. Bez tego ani rusz. Nie możesz dopuszczać do tak długich przerw w jedzeniu, bo doskwiera ci głód, a głód = odkładanie tkanki tłuszczowej! Jeżeli masz możliwość, poproś w domu o przygotowywanie ci lekkich 5-6 posiłków. Jeśli zaś mogłabyś sobie pozwolić na dietę pudełkową to osobiście polecam coś, co sama sprawdziłam, czyli macro bios bar

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...