Skocz do zawartości
Forum

Jak sobie z tym poradzić


Rekomendowane odpowiedzi

Miałam kumpla a wręcz uważałam go za najlepszego przyjaciela, który "naciskał" mnie z tym abym zaczęła chodzić na imprezy. Jestem cichą, spokojną dziewczyną, która bardziej z czystej ciekawości poszłaby na imprezę niż miała chodzić tam co tydzień albo co dwa (jak mój były przyjaciel). Sama z siebie chcę się otworzyć na ludzi ale nie od razu poprzez imprezę. Jak mnie tak "naciskał" czułam się jeszcze gorzej niż jak rozumiał to, że jestem sobą. Niedawno pokłóciliśmy się i to poważnie bo już miałam dość czucia się gorszą i że przyjaźń jest tylko jednostronna. Nadal mam takie momenty kiedy tak się czuje i przypomina mi się on i jego mówienie, że mogłabym się gdzieś ruszyć a większość moich znajomych z którymi najchętniej bym wyszła nie ma za bardzo czasu przez naukę bo sesja i pisanie pracy licencjackie albo są proszeni przez rodziców o pomoc w domu.
Nie chcę się tak czuć już więcej...

Odnośnik do komentarza

Nie chcesz się więcej tak czuć, czyli jak? Jako mało ważna przyjaciółka? Czy nie chcesz się czuć jako osoba cicha i spokojna?

Może ty zagraj owemu przyjacielowi nieco na nosie, namawiając go do rezygnacji z imprez (czyli de facto odwrócić sytuację). To może dać mu pewien pogląd jak bardzo irytujący jest jego sposób bycia wobec ciebie.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...