Skocz do zawartości
Forum

Jak namowić dziewczyne na seks?


Gość 15kkarol

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule watku. Dziewczyna ma 15 lat, mowi, ze jeszcze tego nie chcr. Ja nie ukrywam, ze jest inaczej. O zabezpieczeniu (prezerwatywa) pamietam, wiec nie musi sie obawiac ciazy, dobrze wie o tym. Probowalem juz pare razy ja podejsc, wykorzystac moment, kiedy jestesmy sami i wiem, ze tak bedzie przez dlugi czas. Jak sie calowalismy, zaczalem ja delikatnie rozbierac, ale ona od razu sie odsunela. Da sie jakos namowic dziewczyne na seks? Nie wiem jeszcze, jakich argumentow uzyc, zeby sie zgodzila

Odnośnik do komentarza

Jest jeden sposób, ale nie jestem pewny czy warto ci o nim pisać. Jeśli tak bardzo cię ciągnie do sexu pomimo że ona ma tylko 15 lat to ile masz ty?

Nie daj sobie wmówić że miana prawiczka trzeba się szybko pozbyć. Im dłużej się wstrzymasz, tym lepszą zabawę będziesz miał na lata ;) .
Ile się znacie? Pół roku? Rok? Chyba nie oczekujesz że panna lat 15 (pewnie jeszcze nietknięta) rozłoży przed tobą nogi po miesiącu znajomości...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Tez 15. Ona twierdzi, ze jeszcze nie jest gotowa. Znamy sie własnie około poł roku. Rozumiem, że jest młoda, no ale nie jest to dziecko, a w jej wieku sporo dziewczyn już nie jest słodkimi dziewicami. Chce to zrobić w normalny sposób, bez uciekania sie do czegos takiego, jak seks po alko - wiadomo, pozniej mozna sobie biedy napytac. Ale do niej żadne argumenty nie trafiają. :/

Odnośnik do komentarza

Za rok kolego, bo jeśli jej rodzice zechcą, to gorzko za nieletnią bekniesz.
Gdzie Ci tak śpieszno? Do problemów? Seks miły i przyjemny, ale konsekwencje mogą być dotkliwe. Prezerwatywa może pęknąć i bida bracie. Ileż tutaj było wątków o piętnastolatkach które wpadły, ałłła !

Odnośnik do komentarza

Ze co niby? Ona ma 15 lat; ja 15. W naszym poyebanym kraju mozna sie legalnie bzykac od 15 roku zycia wlasnie. Tak wiex prokurator mi nie grozi. Kazdemu normalnemu i zdrowemu facetowi chce sie seksu, to chyba nie jest takie dziwne, prezerwatywa moze peknac, ale nie dzieje sie to nagminnie, no ludzie.. Jakby tak do tego podchodzic, to by trzeba bylo w ogole zrezygnowac z

Odnośnik do komentarza

Seks jest za obopólną zgodą dwojga. W innym wypadku oznacza to, że chcesz ją zwieść, wykorzystać, poczekać na chwilę słabości i zgwałcić. Daj jej spokój i idź do burdelu, skoro jesteś tak ograniczony i tępy. Dziewczyny są uczuciowe i uprawiają seks z miłości a nie tylko dla przygody. Jeżeli złamiesz jej serce bo np. uwierzy ci że chcesz się z nia ożenić to przez ciebie może się zabić. Tak więc zastanów się nad sobą.

Odnośnik do komentarza

~15kkarol
Ze co niby? Ona ma 15 lat; ja 15. W naszym poyebanym kraju mozna sie legalnie bzykac od 15 roku zycia wlasnie. Tak wiex prokurator mi nie grozi. Kazdemu normalnemu i zdrowemu facetowi chce sie seksu, to chyba nie jest takie dziwne, prezerwatywa moze peknac, ale nie dzieje sie to nagminnie, no ludzie.. Jakby tak do tego podchodzic, to by trzeba bylo w ogole zrezygnowac z

To że masz ochotę na sex (pewnie też z stadem innych kobiet) to nie znaczy że należy to robić! Zamiast od razu garnąć się do tematu, weź lepiej poćwicz zakładanie owej gumki (serio - to trudniejsze niż się wydaje). Słyszałem o pacjentach którzy mieli po 20 lat i nie potrafili gumki założyć. Jeden całą ją rozwinął i próbował założyć, a drugi nie wiedział jak się zabrać XD .

Ty sexu chcesz, ale sam nie wiesz czy jesteś gotowy. Uważasz pewnie że tak, ale aby na pewno? Czym on dla ciebie będzie? Fajną zabawą? Przypieczętowaniem związku? Twoje podejście wskazuje na to, aby w końcu przestać być prawiczkiem, właśnie to cię chyba boli najbardziej.
To że twoja panna ciągle jest dziewicą to nie jest nic nadzwyczajnego, powiem ci więcej TO NORMALNE! To fakt że tyle dziewczynek (tak, dziewczynek - to ciągle jest bardziej dzieci) nie jest już dziewicami, TO jest NIENORMALNE! Masz ostro skrzywiony kompas moralny jeśli o tym nie wiesz/wiedziałeś. Tak więc już wiemy aby stanowczo ci nie doradzać jak ją namówić...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Trafiła ci się porządna, normalna dziewczyna, która poważnie podchodzi do życia.A ty jej nie szanujesz, chcesz ją sprowadzić do roli tych latawic, których też jest sporo.
Idź do nich, zabaw się, poużywaj, bo chyba ci na tym bardziej zależy, niż na dziewczynie.
Szkoda mi tej dziewczyny, że związała się z takim nieciekawym typem.

Odnośnik do komentarza

Może się hamuj, co? Ja jej nie szanuje, sprowadzam do roli latawic (ojp), mam sobie isc poużywać wsród cichodajek? Gdybym chciał, to bym poszedł. Zadałem pytanie, jedno proste, konkretne pytanie i oczekiwałem konkretnej odpowiedzi, a nie pouczania i oceniania z góry.
A już z tym nieciekawym typem przegięłas

Odnośnik do komentarza

Ty sexu chcesz, ale sam nie wiesz czy jesteś gotowy. Uważasz pewnie że tak, ale aby na pewno? Czym on dla ciebie będzie? Fajną zabawą? Przypieczętowaniem związku? Twoje podejście wskazuje na to, aby w końcu przestać być prawiczkiem, właśnie to cię chyba boli najbardziej.
To że twoja panna ciągle jest dziewicą to nie jest nic nadzwyczajnego, powiem ci więcej TO NORMALNE! To fakt że tyle dziewczynek (tak, dziewczynek - to ciągle jest bardziej dzieci) nie jest już dziewicami, TO jest NIENORMALNE! Masz ostro skrzywiony kompas moralny jeśli o tym nie wiesz/wiedziałeś. Tak więc już wiemy aby stanowczo ci nie doradzać jak ją namówić...

Idź sobie gdzie indziej pouczać. Normalni ludzie w związkach uprawiają seks. I nie mówimy o bzykaniu po miesiącu znajomosci. Tym bardziej, że jestesmy równolatkami. Jak będę chciał, to i tak to zrobię. proste to jest jak drut. Ale chyba lepiej się nie zniżać do pewnych rzeczy, co?
I jak wyżej: Zadałem pytanie, jedno proste, konkretne pytanie i oczekiwałem konkretnej odpowiedzi, a nie pouczania i oceniania z góry.

Odnośnik do komentarza
Gość doktor Paj-Hi-Wo

Twoje pytanie jest nietaktowne, nie czaisz kolego? Zapytaj może lepiej napalonych , podobnych Tobie, bez skrupułów kumpli.
Dziewczyna nie chce, to uszanuj to. Kapewu? Jak nie, to szukaj latawicy dla której cnota to kichnięcie.
Kogo obchodzi, że masz chcice? Dziewczyna nie jest gotowa, rozumiesz ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Niezły hardkor. Może chce być dziewicą, aż do ślubu. Spytaj się kiedy będziesz mógł pociumciać. A tak swoją drogą, to ja na twoim miejscu autorze to bym ją męczył aż do skutku. A jakby nawet to nie pomogło to wtedy bym przeleciał jej najlepszą przyjaciółkę i miała by wtedy dobrą nauczkę hehe

Odnośnik do komentarza

Nie podskakuj mi tu przedszkolaku...
Jaja ci obrosły i myślisz że jesteś dorosły? Jesteś jeszcze gówniarz jak nie potrafisz pojąć gdy kobieta mówi "NIE"!
Ty nie jesteś "normalny człowiek", jesteś jeszcze dzieciak. To że jesteście równolatkami nie ma nic do rzeczy - co, 9latkowie też mają się bzykać? I będzie ok? Brawo.
"Jak będę chciał, to i tak to zrobię. " - mówisz o gwałcie? No na prawdę - szczyt subtelności...

Chcesz koniecznie sexu - wiele pań z wielką ochotą rozprawiczy cię, za drobną opłatą... Roksa.pl - tam szukaj takiej.
A nie pomyślałeś czemu twoja panna nie chce ci dać? Nie, bo po co? Za trudne dla 15 letniego dziecka... A może ona po prostu widzi że tak mega ci zależy aby ją bzyknąć że nie jest pewna czy to dobra decyzja... I na prawdę chwała jej za to...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Nie obrażaj mnie.
Chce seksu ze swoją dziewczyną, a nie z jakimis łatwymi panienkami, które dają każdemu po kolei.
I zadałem naprawdę konkretne pytanie, więc po co m jakies rozprawki faceta, który pisze tak, jakby gadał do swojego synka? Chciałem KONKRETNEJ odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość doktor Paj-Hi-Wo

Brawo Rafik !
Niestety, ale do tego napaleńca nic nie dociera. Oczekiwał od wszystkich odpowiedzi pokroju Mordehaia.
Kropla drąży skałę, miejmy jednak nadzieję, że jego panna, to mądra dziewczyna i wcale jej nie spieszno oddać cnotę człowiekowi, który nie rozumie słowa "nie".

Odnośnik do komentarza

Obrazą byłoby to gdybym nie miał racji, a w tym konkretnym przypadku jest to stwierdzenie faktu.
To że chcesz sexu nie jest złe, to że go oczekujesz już tak - pojmij tą subtelną różnicę. Złe również jest to, że chcesz ją zmanipulować aby jednak mimo własnej niechęci, rozłożyła przed tobą nogi bo ty koniecznie chcesz umoczyć. Rozważ masturbację, bo ci chyba bez kitu sperma do głowy uderza.

Bo ty dla mnie jesteś jak mały chłopiec to jak mam pisać? Zachowujesz się jak dzieciak, piszesz jak dzieciak to piszę jak do dzieciaka...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Skoro masz 23 lata, to jestes tylko 8 lat ode mnie starszy, więc nie odnos się do mnie jak 43-letni facet. No i twoim dzieckem nie jestem, więc się za pouczanie mnie nie zabieraj.
Podobnie Twój wczesniejszy tekst, że niby sugeruję, że ją zgwałce - pomyslales, zanim to napisales? Nikomu normalnemu gwałt nie przyjdzie do glowy

Bo ty dla mnie jesteś jak mały chłopiec to jak mam pisać? Zachowujesz się jak dzieciak, piszesz jak dzieciak to piszę jak do dzieciaka
Dzieciaki to nie mysla o seksie

Odnośnik do komentarza

Nie tylko, tylko aż 8 lat. To dużo, więcej niż tobie się zdaje. To o ponad połowę więcej niż ty masz lat maluchu...
Jeśli twój ojciec ci nie wbił do łba pewnych wartości, to ktoś inny musi ci to powiedzieć, bo TRZEBA byś to USŁYSZAŁ!

"Podobnie Twój wczesniejszy tekst, że niby sugeruję, że ją zgwałce - pomyslales, zanim to napisales? Nikomu normalnemu gwałt nie przyjdzie do glowy" - nikomu normalnemu nie przyjdzie do głowy aby robić jakieś manewry, podchody czy manipulacje aby jego panna zgodziła się na seks...

Yyy, a to niby ty dorosły jesteś? Jesteś gotów wziąć odpowiedzialność za siebie, swoją dziewczynę i ewentualne potomstwo które z twoich działań może wyrosnąć?! Pojmujesz to dzieciaku? Że działania mają konsekwencję?! Fajnie zrobić PUK-PUK, ale co potem jak gumka zrobi BUM? Pomyślał? Oczywiście nie chcesz być godnym zaufania aby twoja panna nie miała oporu się obnażyć. Kochasz? Szanujesz? Tak gorliwie twierdzisz że tak? To POCZEKAJ! Takie trudne młotku?
I na koniec... Mój siostrzeniec który ma 9 lat już przeżywa pierwsze "lovestory", więc tak, dzieci myślą o takich rzeczach... A ty jesteś mentalnie taki duży dzieciak...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Gdybys był moim ojcem, to miałbym z Tobą skaranie boskie, ja pier....
Nie, nie chcialbym w wieku 15 lat bawić dziecka. Tak, wiem, że guma może pęknąc. Ale to nie zdarza się non stop, sa ludzie, którzy latami bzykają tylko w gumie i jakos dzieci nie mają. Tak, wiem, wyobraź sobie, że WIEM, że z seksu są dzieci ale gdyby cały czas mysles tylko o ciąży, to bzykać by się należało tylko wtedy, jeżeli byłoby się gotowym na wychowywanie dziecka. A nie oszukujmy się - nikt nie czeka na taki moment. Co, Ty taki swięty i czekales aż do momentu bycia gotowym na pojawienie się ewentualnego potomka?
Nie porównuj głupich miłostek 9-latków, które nie mają o niczym pojęcia, do związku nastolatków. Prosze cię..
Młotku? Darowałbys sobie, chyba prosiłem, żeby mnie nie obrażać. Ja ciebie nie obrażam, tak więc...

Odnośnik do komentarza

Gdybym był twoim ojcem to byś miał coś we łbie, a nie spermę zamiast mózgu...

Skoro nie chcesz bawić dzieciaka, to sex nie jest dla ciebie! Wolno popełnić błędy, ale za błędy trzeba płacić. Kumasz to? Pić też wolno, ale nie wolno po alkoholu szaleć... Palić też wolno, ale nie miej potem pretensji że dostaniesz raka. Ty nie jesteś gotowy odpowiadać za siebie... Popracuj, poroznoś ulotki, poczuj czym jest dorosłość, dopiero zabierz się za sex... Nawet nie wiesz jak gumkę założyć na kutanga ale chcesz już miziać... Nawet nie wiesz jak się do sexu zabrać i jak sex wygląda dla kobiety... Brawo ty... DOUCZ SIĘ! A potem działaj...

Są metody antykoncepcji, ale mogą zawieźć. To nie znaczy że należy sexu unikać. To znaczy że trzeba być GOTOWYM na konsekwencje... Twoje stanowisko jest podobne do "wiem że są wypadki drogowe, ale nie zdarzają się ciągle, więc po co pasy bezpieczeństwa?". Widzisz swoją głupotę?
I tak - czekałem, wierz mi, tak jest lepiej. Nie tylko ze względów etycznych. Również sama przyjemność jest mega lepsza. Miałem kumpla który zaczął bardzo wcześnie, tak właśnie koło 15tki. Wiesz jaki jest tego efekt? Żadna nie jest dla niego dość dobra, żadnej nie kocha, każdą tylko miał, bo chciał. A sam sex, był dla niego jak masturbacja. Wiesz dlaczego? Bo za szybko!

A co - uważasz że aż tak bardzo różnisz się od 9latka? Już mówisz "popsułem" czy ciągle "popsuło się"? Wykazujesz takie same braki jak właśnie ten 9latek... Ziomuś... Bez kitu dokształć się. Nie wiesz kim jestem, nie wiesz co przeżyłem ile widziałem i co wiem. Ale fakt jest taki że całe forum twierdzi że robisz źle. Nie oczekuj że ktokolwiek będzie ci podpowiadał jak popełnić błąd XD...

Wiesz czemu młotku? Bo nic do ciebie nie dociera...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Gdybys był mojm ojcem, to chyba bym cię zamordował. Już teraz rozumiem, dlaczego synowie czasami morduja swoich rodziców.
Odnosisz się do mnie tak, jakbym był szczeniakiem z pierwszej klasy podstawówki. Tak, nie jsetem gotowy na bawienie dzieciaka - nikt w wieku nastu lat nie jest na to gotowy. Mam kilku kumpli, którzy są w moim wieku i juz zaliczyli panienki - żadna w ciąże nie zaszła.
Czyli jak urodzi ci się teraz dziecko, to weźmiesz to na klate i będziesz odpowiedzialnym ojcem? To gratuluje.
Tak, podejrzewam, że mimo wszystko róznie się od takiego 9-latka.
Nie wiem, kim jestes i co przezyłes, ale tak się mądrzysz, jakbys przeżył wojnę w Syrii i miał minimum 70 na karku.
Każdego tak pouczasz i każdgo nazywasz młotkiem, tylko dlatego, że prosi o rade?

Aha, i sperma mi mózgu nie zalała. Gdyby tak było, to już bym dawno bzyknął,

Odnośnik do komentarza
Gość Krwawa Mary2

Karol, wiesz, lepiej chuchać na zimne. Niektórzy są tutaj przeczuleni, bo jakiś czas siedzą na forum i naczytali się nieciekawych historii.
Lepiej teraz człowiekiem potrząsnąć, niż później zbierać z podłogi.
Może poczytaj zanim zaczniesz współżycie.
https://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/1383485,ciaza-dziewczyny-co-robic
https://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/1605242,mam-16-lat-i-jestem-w-ciazy-co-robic

Oczywiście, że kumple mogli już współżyć i są happy, bo obyło się bez żadnych konsekwencji. Ale może ich dziewczyny tego chciały. Natomiast Twoim problemem jest fakt, że Twoja dziewczyna nie jest gotowa, może myśli rozumiem nie kroczem. Nie naciskaj, daj jej czas. Dla kobiety, to innego rodzaju przeżycie. Porządna dziewczyna bardzo poważnie przemyśli ten krok, bo to bardzo ważny krok w jej życiu. Ona oddaje coś najcenniejszego dla niej.
I to ona później będzie ponosiła największe konsekwencje gdy coś pójdzie nie po waszej myśli.
Musisz wrzucić na luz i poczekać aż będzie gotowa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...