Skocz do zawartości
Forum

gdzie wyrwać zęba na nfz?


Gość gośćina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gośćina

Witam, gdzie mogę wyrwać zęba przez NFZ wraz z znieczuleniem? Dzwoniłem do kilku dentystów i jedyne co oferują to przegląd i odpłatną usługę leczenia na co mnie nie stać, a ząb jest otwarty, nie mogę nic jeść z bólu i powoli zaczyna wdawać się infekcja. Jest to przednia jedynka, która jest lekko ułamana(w dzieciństwie została częściowo zbita i zaklejona, ale kilka dni temu ta skleina odpadła i mam otwartego zęba co sprawia mi ból nawet przy piciu wody, nie mówiąc już o infekcji i spożywaniu posiłków).

Odnośnik do komentarza

Przerabiałam to samo. Dzwonienie po gabinetach nic nie dało. Niby lekarze a znieczulica totalna - totalny brak powołania. Wszędzie tylko terminy po 4 tygodnie. Tylko jak wytrzymać ból zęba przez taki okres czasu? Gdy przekalkulowałam koszty tabletek przeciwbólowych na miesiąc to poszłam prywatnie. Za zęba trzonowego ze znieczuleniem i zdjęciem RTG zapłaciłam 150 złotych . Wyrywanie trwało 15 minut. Nie chce mi się wierzyć że nie można było tak krótkiego zabiegu przeprowadzić na NFZ przy refundacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...