Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
NORMALNY86

Ubezpieczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znalazłem prace jako kierowca międzynarodowy na busach... Musiałem założyć swoją działalność gospodarczą ( jest to duża firma, mają 35 busów na Europe ) , busa mi dają wystawiam im faktury za trasy. wszyscy sa na swojej działalnosci... Chciałbym zabrać np brata w trase ze sobą, raz ze we dwóch raźniej, dwa pozwiedza sobie chłopak ... Słyszałem ze nie ma z tym problemu u nas w firmie, tyle że musze im to zgłosic na firmie ze kogoś zabieram i przedstawić im ksero wpłaty za nijakie ubezpieczenie pasażera... ( pewnie w razie wypadku ) ... O jakie ubezpieczenie tutaj chodzi, jak to wygląda, jeśli chciałbym jako podwykonawca na swojej działanolści zabrać pasazera ???? Co to za ubezpieczenie, jakie to sa koszta ?? Wiem ze to takie okresowe jest na okres 2 tygodni.... Podkreslam ze BUS nie jest mój, jest tej firmy transportowej, ja tylko na swojej działalności jezdze dla nich ich busem po Polsce i Europie ... A chciałbym kogoś zabraż legalnie i oficialnie ze sobą w trase, zawsze jest raźniej we dwóch ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idziesz do jakiejś firmy ubezpieczeniowej,mówisz o co Ci chodzi i opłacasz NNW pasażera danego samochodu,czyli od nieszczęśliwych wypadków,
zależy od sumy ubezpieczenia ,ale nie są to duże kwoty,nie wiem czy nie lepiej byłoby wykupić takie ubezpieczenie na rok.

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiecznie kogoś nie bede też zabierał, ale od czasu do czasu kogoś bym zabrał, wiec szkoda wykupywać tego nijakiego ubezpiecznie na paszera na cały rok, tym bardziej że w roku mogę mieć kilku różnych a zapewne to jest imienne ubezpieczenie na konkretną osobe ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ,to ubezp. nie jest imienne,tak tylko pomyślałam,bo jak częściej będziesz kogoś zabierał,to może się okazać ,że koszt roczny będzie mniejszy,zresztą zapytaj.

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie. Sama zastanawiam się nad tym czy by nie wykupić sobie takiego dodatkowego ubezpieczenia na życie. Bo jednak wżyciu bardzo różnie się układa. Dlatego też szukałam jakiś informacji z jakiego ubezpieczenia warto skorzystać. I tak też między innymi znalazłam taką porównywarka ubezpieczeń na życie dzięki której już mniej więcej wiem jakie ubezpieczenie wybiorę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...