Skocz do zawartości
Forum

Wysoka gorączka podczas menstruacji


Gość macro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moim problemem są powtarzające się od roku niepokojące objawy podczas menstruacji. Mam 21 lat i nigdy wcześniej nie miałam większych problemów zdrowotnych, nigdy nie byłam w ciąży. Wszystko rozpoczyna się od ostrej, bardzo bolesnej biegunki (ból jest wręcz omdlewający), po paru godzinach pojawia się wysoka gorączka (ok.38,8 - 39,0 st.) która po prostu zwala mnie z nóg. Do tego wszystkiego dochodzą silne bóle mięśni, kości, stawów, czasem nie potrafie się nawet poruszyć. Gorączce towarzyszą dreszcze. Czasem okryję się trzema kołdrami, ale to i tak nic nie daje. Wszystkie objawy zawsze mijają po pierwszym dniu miesiączki. Pozostaje tylko klasyczny ból menstruacyjny i osłabienie. Na koniec dodam, że w czasie po zakończeniu menstruacji często odczuwam bóle w okolicy macicy podczas gwałtownej zmiany pozycji, ciągłe zapalenia pęcherza bez przyczyny (wyniki badań były w normie) i częste, napadowe biegunki. Mam także nadżerkę od kilku lat. Poruszyłam ten temat z moim ginekologiem, ale dowiedziałam się tylko tyle, że tak ma wiele kobiet i na tym skończył się temat. Czy są powody do obaw, czy może faktycznie wiele kobiet nie może liczyć na pomoc bo po prostu tak jest i basta? Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...