Skocz do zawartości
Forum

Pryszcze na penisie


Gość lucasdg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 24 lata i od kilku lat problem, który wcześniej lekceważyłem:/ Otóż mam chyba najgorszy penis na świecie - nie dość, że mały to jeszcze w czasie wzwodu troche sie wykrzywia - ale to nic - najgorsze jest to że na napletku są jakby małe pryszcze(a raczej wągry bo są wypełnione jakąś białą substancją), ponadto samo prącie jest dosyć zaczerwienione i boli mnie(piecze) w czasie jego dotyku(uniemożliwia to raczej całkowicie stosunki). Myślalem też że mam problem ze stulejką, ale nie jest tak że napletek sie nie ściąga choć przy końcowej fazie jest nieco problem. Czytałem o kilku chorobach narządów płciowych(min. o opryszcze - ale to chyba nie to bo mnie ten biały nalot na napletku nie boli jeśli go nie dotykam - nie są to też pryszcze bo nie da sie ich od tak wycisnąć - tylko niektóre z nich). Być może jest to grzybica - bo w jakimś artykule o niej widziałem zdjęcie penisa z napletkiem o takich objawach jakie ja mam. Jeśli by to pomogło to moge wysłać zdjęcie, ponadto ogólnie na ciele mam problemy z trądzikiem co może być rownież jakąś przyczyną. Bardzo mi głupio i wstydze się iść z tym do lekarza. Prosze o radę co moge zrobić z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, radzę udać się z tym problemem do urologa. Pamiętaj, że nie ma się czego wstydzić. Jest to konieczność. Nawet jeśli wkleisz zdjęcie, a ktoś postawi diagnozę, to i tak, by dostać receptę na kurację, musisz odwiedzić gabinet lekarski. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...