Skocz do zawartości
Forum

Stres, zmęczenie i strach u nastolatka


Gość r...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien Dobry Mój problem wygląda następująco: Jakoś rok temu zacząłem miec problemy ze zdrowiem i zacząłem się tym bardzo martwić. Panikowałem,szukałem sobie objawów, chodziłem ciągle do lekarzy.Czasami okazało się,że byl powod aby isc a czasem nie. Stałem się nerwowy,przestałem lubić życie i ciągle odczuwać stres. Dopiero kilka tygodni temu przestałem chodzic tak czesto do lekarza bo wszystko zaczeło sie naprawiac powoli.Najgorsze jest to,że stres ,zmęczenie i strach nadal pozostał.

Odnośnik do komentarza

Jeśli odczuwasz permanentny strach, stres, lęki i zmęczenie, to niewykluczone, że masz coś z nerwicy. Oczywiście przez Internet nie można postawić diagnozy. To są tylko przypuszczenia. Jeśli jednak masz za sobą dość sporą historię wizyt u lekarzy, z których nic konkretnego nie wynika, to jest to znamienne dla osób z nerwicą. Proponuję skonsultować się z psychologiem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

może warto by było chodzić do psychologa?? Skoro ten stres towarzyszy ci ciągle, spróbuj łagodnych środków uspokajajacych, sama w chwilach stresu ratuję się nervomixem control, przydaje się szczególnie pod koniec miesiąca gdy w pracy siedzę od rana do wieczora i z wielkim ciśnieniem żeby wszystko się zgadząło, ciężko się w tym odnaleźć a pracować trzeba

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...