Skocz do zawartości
Forum

Drżenie rąk


Gość Grzesiu20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rok temu zauważyłem, ze lekko drży mi lewa ręka, olałem to, bo myślałem, ze pewnie mam niedobór magnezu lub innych mikroelementów. Po pewnym czasie rownież zaczęła drżeć prawa ręka. Wygląda to tak, ze gdy ręce są w spoczynku, nie używam ich to nie odczuwam/zauważam drgania- natomiast gdy wykonuję jakies czynności, np piszę cos to wtedy widzę jak palce drżą lub lekko co jakis czas napinają się mięśnie lub ścięgna. Nie przeszkadza mi to w codziennych czynnościach, jest to prawie niezauważalne. Ale Czasem gdy jem cos sztućcami to trudno mi włożyć jedzenie do buzi tak, zeby nic nie spadło z widelca lub łyżki... oprócz tego zauważyłem, ze dolna szczęka ciagle lekko drży(czuję ciągłe lekkie stukanie zębów). Kolejną dziwną rzeczą jest to, ze najczęściej przed snem gdy leżę juz w łożku czuję ze niektóre mięśnie bez mojej kontroli jednokrotnie się napinają i np ruszam wtedy ręką czy lekko zginam nogę... wiem, ze to z pewnością nie są braki witamin czy pierwiastków, codziennie zażywam tabletki uzupełniające niedobór wszystkich mikro i makroelementów... pol roku temu robiłem morfologię i badanie moczu, wyniki były poprawne. dodam, ze nie piję kawy i palę papierosy. Mam 19 lat. Czy moze mi ktos pomoc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...