Skocz do zawartości
Forum

Wełna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Piszę z zapytaniem czy ktoś z was słyszał może o leczniczym działaniu wełny merynosów na przewlekłe bóle kręgosłupa? Wiem że odzież merino cieszy się sporym zainteresowaniem jednak ostatnio natrafiłem na stronę gdzie zapewniają "prolecznicze" działanie na urazy kręgosłupa, korzonki oraz inne urazy związane z kręgosłupem.

Będę wdzięczny za informację może ktoś z Was spotkał się z z tym produktem a zleży mi by pomóc bliskiej mi osobie która cierpi na bóle w odcinku lędźwiowym. Masaże oraz prądy, basen, to wszystko na razie nie przynosi żadnych oczekiwanych rezultatów. Z góry dziękuję za opinie.

Odnośnik do komentarza

Witam, o profilaktycznym działaniu wełny wiemy ju z od dawna. Jednak każdy kojarzy wełnę jako gryzący materiał na swetrach lub kocach. Jeszce do tego te wełniane skarpety. Jednak należy nadmienić iż mamy kilka gatunków wełny. Z tego co wiem wełna merynosowa to delikatna odmiana wełny, która rzeczywiście wykazuje właściwości prozdrowotne.

Odnośnik do komentarza

Ja słyszałam że wełna, właśnie merynosowa jest zalecana osobom, którym doskwiera ból kręgosłupa. Oczywiście nie można tego traktować jako lek tylko profilaktykę i poprawienie komfortu życia. Moja znajoma nosi taką koszulkę z wełną na plecach i bardzo ją sobie chwali.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...