Skocz do zawartości
Forum

Kurs asystentki stomatologicznej


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukując fora dla Asystentek Stomatologicznych znalazłam komentarze z 2016 roku. Nie wiem czy się jeszcze przyda komuś ta wiedza, ale polecę realizację Kursu Asystentki Stomatologicznej za pośrednictwem Krajowego Instytutu Medycznego. Mój obecny pracodawca wymagał ode mnie takich kwalifikacji i znalazłam Krajowy Instytut Medyczny. Zaciekawiła mnie oferta, a dodatkowo była promocja. W porównaniu z innymi placówkami ta instytucja oferowała realizację kursu w dogodnym dla siebie czasie i terminie. Biorąc pod uwagę, że pracowałam na zmiany (miałam inne, mniej ciekawsze stanowisko pracy od obecnego) to była idealna opcja. Zaryzykowałam i się opłaciło. W gabinecie stomatologicznym pracuję już ponad 2 lata a dokumentacja, ktorą uzyskałam po zakończeniu kursu została bezproblemowo zaakceptowana przez mojego pracodawcę. Dodatkowo cały czas myślę o wyjeździe za granicę (przede wszystkim chodzi o zarobki) a dokumenty, które uzyskałam są honorowane we wszytskich krajach UE. Polecam serdecznie Krajowy Instytut Medyczny jeśli ktoś jeszcze szuka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...