Skocz do zawartości
Forum

Jak odróżnić jawę od snu?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Od paru miesięcy (około 7) nie potrafię odróżnić życia codziennego od snu. Widzę wszystko, słyszę ale czuję jakby mnie tu nie było. Czuję jakbym nic nie musiała, jakbym była sama nawet widząc się ze znajomymi. Wciąż czuję jakbym śniła. Skąd to się bierze? Jestem młoda, a nie potrafię się przez to koncentrować i trudno jest mi coś zapamiętać. Jak sobie z tym radzić skoro czuję jakby mnie nie było, jakby nikt mnie nie widział? Za chwilę idę do nowej szkoły, a nie mogę się skupiać.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Słuchaj, nic złego się z Tobą nie dzieje . Wszystko jest w porządku. Nie martw się tym na zapas. Prawdopodobnie masz gorszy okres czasu, ale ja stawiam na to, że skoro to się pojawiło samo to, pewnie samo zniknie i zapewne już niedługo. Proponuję Tobie abyś zajęła się robieniem pożytecznych i przyjemnych rzeczy. A przynajmniej spróbuj to robić, zamiast skupiać się na negatywach. Życzę Ci powodzenia i wszystkiego dobrego.
Pozdrawiam cieplusio :*

Odnośnik do komentarza

Sen od jawy odróżnisz po kilu rzeczach.
Pkt 1 w śnie, wiesz co zrobi ktoś inny, tak jakbyś siedziała w jego głowie.
Pkt 2 w śnie działasz jakby na "autopilocie" nie zastanawiasz się, po prostu coś robisz.
Ja tak to odróżniam :)

A z tym że ciągle czujesz się tak luźno - to wcale nie jest nic złego. W sumie też bym tak chciał, gdyż depresja mnie dobija :/ . Ćwicz koncentrację, ćwicz umysł. Krzyżówki, sudoku, albo inne gry logiczne.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...