Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i negatywne testy ciążowe


Gość monik123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,miesiączkuje dosyc regularnie, 12.01,10.02 jednak w tym miesiacu nie dostałam jeszcze okresu.Współżyłam z partnerem (zabezpieczaliśmy sie-prezerwatywa )9.03, jednak zrobilam 2 testy ,pierwszy po 3 dniach spodziewanej miesiączki, drugi 17.03 oba wyszły negatywnie. Zastanawiam sie co jest nie tak,czy moge być w ciąży, bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Testy by wykryły ciążę. Powinnaś udać się do lekarza, aby Cię zbadał i zdiagnozował przyczynę braku miesiączki. Testy nie dają 100% pewności wyniku, zatem nie można jeszcze zupełnie wykluczyć ciąży.

Odnośnik do komentarza

Istnieje wiele powodów opóźnienia okresu. Jeśli to nie ciąża to może stres, zmiana klimatu, zaburzenia hormonalne? A kiedy robiłaś testy? Pamiętaj, że im później robione po terminie miesiączki, tym wiarygodniejszy wynik. Jeśli okres dalej się nie pojawia, idź do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnią miesiączke miałam 26.02 i do tej pory nic. Mam tylko dziwne bóle brzucha jakby skurcze, lekkie mdłości w ciągu dnia, bóle głowy, dodam ze mam synka w wieku póltora roku i karmię go jeszcze piersią. Robiłam dwa razy test ciążowy i każdy wychodził negatywny. Dzisiaj dostałam brązowych lekkich plamień. Jestem zagrożona genetycznie nowotworem. Czy to może być ciąża czy coś innego ?

Odnośnik do komentarza

Skoro testy były negatywne, to najprawdopodobniej nie jest to ciąża. Jednak aby się upewnić polecam wykonanie badań krwi w tym kierunku. Jeśli wynik znowu będzie negatywny, a okres nadal się nie pojawi, proszę wspólnie z ginekologiem poszukać przyczyny tego faktu. Czy stosujesz jakąś formę antykoncepcji? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam objawy typowo jak na osobę w ciąży. Brak okresu, najpierw trzydniowy brązowy śluz, a teraz biała, gęsta wydzielina z pochwy, grudki na piersiach, zwiększony apetyt, ból podbrzusza, kłucie jajników, ból dolnej części kręgosłupa i dokucza mi nieco zmęczenie. Ponadto mimo zwiększonego apetytu, schudłam w szybkim czasie 3 kg. Według moich podejrzeń powinnam być w niecałym drugim tygodniu ciąży. Zrobiłam jednak dwa testy. Jeden 5 dni po zapłodnieniu, a drugi 3 dni później i oba te testy dały wynik negatywny. Nie wiem czy jest to realne aby testy się myliły ? Podejrzewałam że może zrobiłam je za wcześnie, dlatego wynik wyszedł negatywnie. Nie wiem co mam o tym myśleć. Zapisałam się już do ginekologa, ale nie wiem czy wykryje tak wczesną ciąże. W planach mam jeszcze powtórzenie testu dzień przed wizytą ginekologa. Do trzech razy sztuka jak to mówią. Z mężem bardzo staramy się o dziecko, dlatego mimo negatywnych wyników, mam małą iskierkę nadziei. Jednak chciałabym usłyszeć obiektywną opinie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

prosze o pomoc!
ostatnia miesiaczke mialam 15.01 kochamal sie z mezem 10.02 (czyli nie byly to dni płodne) od 2 lat mam regularne miesiaczki a teraz spoznia mi sie 11 dni robilam test(y) ciazowe i kazdy negatywny... boli mnie doł brzucha i czuje jakbym miala zaraz dostac miesiaczke (pełność ból kregosłupa) ale wyjatkowo piersci mnie nie bola ... bylam u ginekologa odrazu po miesiace czyli 3 tyg. temu i bylo wszystko OK. wiec co sie dzieje? prosze o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Gość ko...ek

witam, mam na imie Patrycja i mam 21 lat.. 25 lutego powinnam dostać miesiaczki lecz ta sie nie pojawila.. spoznia sie juz 7 dni.. tydzien temu wykonalam test lecz byl negatywny..
od 1.5 miesiaca mam odruchy wymiotne. podwyzszona temperature oraz nie moge spac w nocy za co w dzien jak bym mogla to bym ciagle spala.. nie miewalam zadnych sresow wiec napewno nie jest to przyczyna braku miesiaczki.. co mam zrobic? czy test krwi wykarze czy to ciaza?

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry mam takie pyatanie , nie mam jeszcze okresu , czy to może być ciąża , Dostałam okres 05.01.2013, 06.02.2013 a w tym miesiacu nie dostałam , a jest dzisiaj 12.03.2013 , robiłam sobie test ale wyszedł negatywny .Co mam w takim razie robić .??

Odnośnik do komentarza

Cześć, zalogowałam się na stronie, abyście podzielili się ze mną swoimi doświadczeniami.
i oczywiście pomogli znaleźć odpowiedź na moje pytanie:
mam przesunięty cykl owulacyjny: w 19 dniu cyklu pęcherzyk miał 16 mm i wg lekarza i usg mógł pęknąć na dniach. Oczywiście wykorzystałam z partnerem sytuację:) było to ok 27 marca
Miesiączkę miałam dostać (cykle regularne) ok 3-4 kwietnia. zrobiłam kilka testów-każdy niestety negatywny.
Nie wiem co o tym sądzić? czy ktoś miał podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Z zamieszczonego opisu wynika, że najprawdopodobniej zbyt wcześnie wykonała Pani test ciążowy. Od 27 marca to 4 kwietnia minęło 7-8 dni, zaś testy ciążowe najlepiej wykonywać po około 14 dniach. Wtedy są maksymalnie wiarygodne. Sugeruję zatem powtórzenie testu po kilku dniach. Jeśli wynik ponownie będzie negatywny, najprawdopodobniej będzie to oznaczało, że tym razem nie udało się Pani zajść w ciążę.

Odnośnik do komentarza
Gość waleria00

Witam
Staramy sie z mężem o dziecko, kochaliśmy sie 5.06 okres powinnam dostac 12/13 czerwca dziś mamy 26 a okresu nadal nie ma..martwie sie, zrobiłam test 6 dni temu ale nic nie wykazał..dodam ze zawsze okres dostawałam jak w zegarku...co to może być? prosze o jakąkolwiek odpowiedz

Odnośnik do komentarza

WITAM NA POCZATKU KWIETNIA ZDIAGNOZOWANO U MNIE POLIP ENDOMETRIALNY OSTATNIĄ MIESIĄCZKĘ MIAŁAM 13 MAJA PÓŹNIEJ 27 MAJA MIAŁAM ZABIEG USUNIĘCIA POLIPU PO JAKIMS TYG WSPÓŁŻYŁAM Z MĘŻEM BEZ ZABEZPIECZENIA KILKA RAZY PO KILKUNASTU DNIACH ZACZĘŁY MNIE NĘKAĆ BARDZO SILNE MDŁOŚCI BÓLE PIERSI I WYMIOTY ZROBIŁAM TEST CIĄŻOWY KTÓRY WYSZEDŁ NEGATYWNY MDŁOŚCI ZELŻAŁY ALE PIERSI BOLĄ NADAL OKROPNIE NA DZIEŃ DZISIEJSZY NIE MAM OKRESU I NIE WIEM CO SIĘ DZIEJĘ PROSZĘ O POMOC NIEWIEM CZY TO NORMALNE PO TAKIM ZABIEGU ??

Odnośnik do komentarza

~waleria00
Witam
Staramy sie z mężem o dziecko, kochaliśmy sie 5.06 okres powinnam dostac 12/13 czerwca dziś mamy 26 a okresu nadal nie ma..martwie sie, zrobiłam test 6 dni temu ale nic nie wykazał..dodam ze zawsze okres dostawałam jak w zegarku...co to może być? prosze o jakąkolwiek odpowiedz

Witam!
W pierwszej kolejności należy powtórzyć test ciążowy. Innymi przyczynami braku miesiączki mogą być m.in zaburzenia hormonalne, stres, czy niewłaściwa dieta. Jeśli ciąża zostanie wykluczona oraz krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam taki problem. Może zacznę od samego początku, pamiętam, że w Kwietniu miałam okres 28, trwał do 2 Maja, następny okres dostałam 2 Czerwca, skończył mi się 8 Czerwca. Teraz jet już 13 Lipca, a po okresie ani śladu. Robiłam testy ciążowe, wyszły negatywne. Nie mam mdłości, ale piersi mnie trochę bolą, w szczególności przy dotyku, czasami odczuwam ból, przy prawym jajniku. Czy jest możliwe, że testy się myliły(wykonałam ich w sumie trzy) i jestem w ciąży, czy może to być ciąża pozamaciczna, czy jednak nie mam co się martwić ciążą, a to mogą być tylko jakieś zaburzenia hormonalne. Ostatnio jestem ciągle zmęczona (być może ma to związek z tym że pracuję na noce, ale sama już nie wiem, ponieważ pracuję tak już ponad rok i powinnam się przyzwyczaić), ostatnio ciągle się również czymś denerwuję, czy to może mieć jakiś wpływ na spóźniający się okres.

Odnośnik do komentarza

Witam,ja mam podobny problem tyle,że współżyłam z chłopakiem pod koniec czerwca,zabezpieczaliśmy się,okres powinnam dostać 13 i dostałam ale z 12 na 13 w nocy był obfity następnego dnia był już mniej,w niedziele nie było go prawie wgl oraz w poniedziałek,nie wiem co się dzieje,może przez podróż i stres,wspomnę że brałam tabletki dopochwowe natamycyna unia, zrobiłam również test ciążowy 15 ale wyszedł negatywny,nie wiem co już myśleć :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...