Skocz do zawartości
Forum

Pęknięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość martulla023

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się zapytać czy gdy mojej partnerce minął dziś okres i dziś też ze sobą współżyliśmy to czy jest prawdopodobieństwo ciąży ? Mieliśmy zabezpieczenie , ale podczas stosunku gumka pękła < opisując to lepiej w jednym miejscu zrobiła się nie wielka dziurka , ale akurat prawie przy samym czubku penisa , też się podniecałem i wydzielała mi się nie wielka ilość płynu i wgl w niej nie doszedłem ani też na zewnątrz > .

Odnośnik do komentarza

nikt ci nie określi dokładnego prawdopodobieństwa bo nikt tego nie wie. W płynie mogą, ale nie musza znajdować się plemniki zdolne do zapłodnienia. Po za tym po okresie teoretycznie jeśli wszystko jest ok to są dni niepłodne, wiec jak sama nazwa wskazuje kobieta nie jest płodna. Ale.... to teoria z praktyką bywa różnie bo owulacja moze się przesunąć, może byc tak że drugi jajnik owuluje są różne przypadki

Odnośnik do komentarza

Witam 23 listopada 2013r kochałem sie z dziewczyna i pękła nam gumka wytrysk był na szczęście po za nią . Gumka jest pęknięta w połowie bliżej jąder . Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży dodam że okres dostała 19.11 kiedy się kochaliśmy była 1 dzień po okresie cykle ma 26-28 zawsze najczęściej 26 . Prosze o szybka odpowiedz ????

Odnośnik do komentarza

Witam, mam taki problem i może ktoś z was mógłby mnie uspokoić.
Kochałam się dzisiaj z moim facetem, mam akurat 4 dzień okresu i jakoś tak się zdarzyło że podczas stosunku pękła nam prezerwatywa, co zauważyliśmy na samym końcu. Dodam, że mój mężczyzna miał wytrysk poza mną. Czy mamy się czego obawiać?
teoretycznie mam dni niepłodne (cykl 28 dni, regularny), a wytrysk odbył się poza mną więc no chyba ryzyko zajścia w ciąże jest znikome?

Odnośnik do komentarza

witam . Kochałam się ostatnio ze swoim chłopakiem, pękła nam prezerwatywa, on twierdzi że wytrysk nastąpił na zewnątrz lecz ponownie penis był włożony do środka zanim zorientował się że prezerwatywa pękła od góry.. gdy wyszłam do łazienki od razu wypłynęło ze mnie trochę białego płynu. Czy mogło dojść do zapłodnienia i czy to mogło być nasienie? (okres mam nieregularny ostatnio 02.02.14 ) z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość zmartwiony2

Witam.
Wczoraj, tj 15 marca pieściliśmy się z dziewczyną i ja dostałem wytrysku w spodenkach, po ok 15-20 min chcieliśmy się kochać, troche nas poniosło i włożyłem penisa do jej pochwy na chwile. Czy istnieje prawdopodobieństwo że moja dziewczyna może być w ciąży? Ostatni okres dostała 6 marca i trwał 5-7 dni.

Odnośnik do komentarza
Gość pyrazgzikiem

Czy mogę być w ciązy?

Ostatnie @ miałam dość nieregularne (17.12, 16.01, 11.02). Na początku stycznia przeżyłam krótki stosunek przerywany, ale później były dwie @. 8.03 kochałam się z partnerem (a więc 28dc) w prezerwatywie, bez wytrysku we mnie. Prezerwatywa nie była uszkodzona, co zostało sprawdzone. Myślałam, iż dostanę @ jakoś 10.03, 11.03 jednak nic takiego sie nie stało. Od paru dni pobolewają mnie piersi, brzuch oraz lewy jajnik, ten głównie po gorącej kąpieli. Dzisiaj pojawiło się małe plamienie jasnoróżowe/jasnobrązowe widocznie na papierze.

Dodam, że w ostatnią niedzielę byłam u ginekologa w kwestii hormonalnego uregulowania okresu. Zostałam zbadana, zrobił mi usg. Po usg stwierdził, że ciąży nie widzi za to widzi, ze w ciągu 2-3 dni powinnam dostać okres. Jesli do środy nie będzie to zrobić test i w piątek przyjść na wywyłowanie.

Czy to przesunięcie może być spowodowane tym, ze w lutym pozwoliłam sobie na dość drakońską dietę (poniżej 1000 kalorii dziennie nieraz)? Czy może jednak tak się przesunął że ten 28 dc wypadł na czas owulacji (niepokoi mnie to plamienie).

Dodam, że zdarzały mi się już takie plamienia.

Odnośnik do komentarza

Dzis sie dowiedziałam ze w macicy widac pęcherzyk o nieregularnym kształcie ok 4mm i braku otoczki. Lekarz powiedział ze raczej to nie wyglada na ciąze. Czy rzeczywiscie tak moze byc, dodam do tego iz okazalo sie ze mam torbiela na lewym jajniku 4cm

Odnośnik do komentarza

Witam. Kochałam się 13.04 i pękła nam prezerwatywa. ostatnia miesiączke miałam 30.03 i mój cykl trwa ok.32 dni. po dwóch dniach zaczęłam czuć ból w piersiach. wydaje mi się że to za wcześnie aby był on objawem ciąży. czy ktos moze mi podpowiedzieć czy to mozliwe?

Odnośnik do komentarza

Mam nieregularny okres, ostatni cykl trwał 30 dni, przedostatni już 34, kochaliśmy się w 28 dzień cyklu, pękła nam prezerwatywa, nie doszło do wytrysku. Niepokoję sie ponieważ wtedy w 28 dniu bolały mnie piersi (zazwyczaj przed okresem mnie bolą ) a dziś, 33 dzień cyklu, wszystkie objawy okresu zniknęły i nie ma go. A ja powoli wpadam w panikę. Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...