Skocz do zawartości
Forum

Pęknięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość martulla023

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
Chciałabym się poradzić czy powinnam zastosować tabletke 72H po. Wczoraj w nocy uprawiałam sex z moim chłopakiem, po pewnym czasie zauważył że prezerwatywa została przerwana jednak nie doszło jeszcze do wytrysku, była to nazwijmy połowa stosunku. Boje się czy mimo tego że nie doszło do wytrysku to czy jest możliwe abym zaszła w ciąże, wiem że czasem niewielkie ilości spermy wyciekają z członka podczas stosunku, ale czy ta niewielka ilość może spowodować zajście w ciąże ?

Odnośnik do komentarza

dzień dobry ostatnio uprawialem seks z dziewczyna.Gdy probowalem wlozyc czlonek gumka pekla,czlonek byl okolo 2-3 cm w srodku[bez wytrysku przed i po wlozeniu].Na czlonku zauwazylem sladowe ilosci nawilzacza z prezerwatywy i preejakulatu.Jaka jest szansa ze mozemy byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!Mam pytanie.Współżyłam z chłopakiem w dni płodne, pękła nam prezerwatywa (skończył we mnie).
Czy możliwe że po 10 dniach mogę odczuwać jakieś objawy?
Bolą mnie piersi, mam wrażliwe brodawki a teraz doszło swędzenie.Ciągle chce mi się spać, mogę spać całymi dniami.

Odnośnik do komentarza

Witam. Od niedawna zaczęliśmy się kochać z dziewczyną. Jesteśmy ze sobą już trochę, 2 lata, mamy po 17 lat. Wiem, trochę wcześnie, ale, proszę nie patrzcie na to. Otóż mam taki problem, że dzisiaj się kochaliśmy (robimy to przeważnie długo). W jednym momencie, gdy mój penis był w Niej, pękła prezerwatywa. Od razu wyciągnąłem penisa i już z powrotem nowej nie zakładaliśmy i już seksu nie uprawialiśmy. Używamy prezerwatyw ze środkiem plemnikobójczym, więc moje pytanie: Czy jest jakieś ryzyko zajścia w ciążę? Zawsze z dziewczyną uważamy, akurat pech tak chciał że pękła prezerwatywa. I jeszcze najważniejsze. Do wytrysku NIE DOSZŁO gdy byłem w Niej, gdy pękła gumka. Pozdrawiam, proszę o szybką odpowiedż, z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Gość ol...yk

wiram, mam 19 lat i mam pewien problem. Dzisiaj rano kochalam sie z moim partnerem. Byl to stosunek przerywany, jednak pod koniec pekla nam prezerwatywa i czesc spermy bylam na moich wargach a czesc jakas na nogach, nie wiem czy do pochwy dostala sie tez jakas czesc. Byl to 4 dzien mojej miesiaczku i byla to juz koncowka. Czy istnieje prawdopodobuenstwo ze moge byc w ciazy? Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

obecnie jestem w 24 dniu cyklu, uprawiałam seks z chłopakiem, było ok, za jakieś 30-40 min znowu się kochaliśmy, tyle że pękła nam prezerwatywa, ale nie doszło do wytrysku, boję się jednak, że:
1. w 24 dniu mogę mieć owulację (bo mam niewielkie ślady śluzu)
2. penis mojego faceta mógł mieć na sobie jesczze plemniki z poprzedniego wytrysku)
dodam, że moje ostatnie cykle wynosiły 26-27-25dni i mam typowe objawy jak zwykle przed miesiączką (zwiekszony apetyt zarówno na jedzenie, jak i na seks, obrzmiałe piersi)
czy mogę być w ciąży? jakie jest prawdopodobieństwo?

Odnośnik do komentarza
Gość Abziabzie

Witam,
Odbyłem stosunek z moja narzeczona wczoraj tj. 16 maja i pękła nam prezerwatywa lecz "szczytowałem" poza macicą jak zawsze (kiedy czuję że dochodzę wycofuję się na zewnątrz i tam szczytuję a nie wewnątrz mojej Kobiety). Okres jej się zaczął 5 maja ale dopiero na noc o tym się dowiedziała ponieważ około godziny 24 podczas stosunku pojawiła się krew więc tak naprawdę okres chyba się zaczął 6 maja. Czy jest możliwość zajścia w ciąże? Cykl przeważnie 28 dni ostatni stosunek przed tym "felernym" odbył się dzień przed tj 15. Proszę o odpowiedź osoby zorientowane, zawsze się zabezpieczamy prezerwatywą a tutaj ta nam pierwszy raz pękła.

Odnośnik do komentarza
Gość majaaaaaaaa

Witam,
Dzisiaj w nocy (4 dzień cyklu) podczas stosunku pękła nam prezerwatywa, doszedł we mnie. Jakie jest prawdopodobieństwo, że może dojść do ciąży? Ostatnie miesiączki: 18 maj, 12 kwiecień, 7 marzec, 23 styczeń. Okres trwa ok. 4 dni. 10 maja brałam Escapelle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wczoraj uprawiałam seks z moim chłopakiem, ale w pewnej chwili zauważyliśmy, że pękła nam prezerwatywa. Nie doszło do wytrysku. Był to mój 14 dzień cyklu, cykle trwają 32-35 dni lub więcej a okres równo 7 dni. Dodatkowo trzeciego dnia cyklu zaczęłam brać tabletki hormonalne, biorę je regularnie, raz zdarzyło się wziąć 3 godziny później niż powinnam, co nie zmniejsza ochrony. Wiem, że ryzyko jest bardzo niskie, ale wolałabym to też usłyszeć od innych. Na tabletkach jest napisane, że w przypadku pierwszej tabletki później niż 1 dnia cyklu, niepełna ochrona jest przez 1 tydzień a teraz minęło już więcej.

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj kochałam się ze swoim chłopakiem podczas stosunku dziwnym trafem pękła prezerwatywa "dziwnym" ponieważ nie pękła przy zbiorniczku lecz przeciwnie na samej górze.
Wytrysku nie było wcale lecz śluz był widoczny w prezerwatywie w zbiorniczku. Czy poprzez ruchy jakie wykonuję się podczas stosunku istnieje możliwość że ten śluz dostał się do mojej pochwy? I istnieje ryzyko zajścia w ciąże ?

Odnośnik do komentarza

Molina, ryzyko istnieje zawsze nawet mimo antykoncepcji i należy się z tym liczyc podejmując decyzję o współżyciu. Jeżeli nie było wytrysku to ryzyko ciązy jest raczej znikome aczkolwiek w tym sluzie mogly być plemniki. Dla spokoju możesz wykonać test ciązowy w dniu spodziewanej miesiączki.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~Molina
Witam, wczoraj kochałam się ze swoim chłopakiem podczas stosunku dziwnym trafem pękła prezerwatywa "dziwnym" ponieważ nie pękła przy zbiorniczku lecz przeciwnie na samej górze.
Wytrysku nie było wcale lecz śluz był widoczny w prezerwatywie w zbiorniczku. Czy poprzez ruchy jakie wykonuję się podczas stosunku istnieje możliwość że ten śluz dostał się do mojej pochwy? I istnieje ryzyko zajścia w ciąże ?

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje niewielkie ryzyko ciąży. W celu weryfikacji, czy doszło do zapłodnienia należy wykonać test ciążowy po 14 dniach od ryzykownego stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość anonimek25555

Od 3 miesięcy biorę tabletki anty. Brałam przez 10 dni antybiotyk Zamur, który obniża skuteczność tabletek i uprawiałam seks 5 dni po zakończeniu kuracji i pękła nam gumka (wytrysku nie bylo). Na drugi dzień musiałam wziąć kolejny antybiotyk Amoksilav. Czy jest ryzyko ciąży? Powinnam sie martwic? Brałam wtedy 2 tabletkę z opakowania. Proszę o pomoc bo już wariuje !!! :((

Odnośnik do komentarza

~anonimek25555
Od 3 miesięcy biorę tabletki anty. Brałam przez 10 dni antybiotyk Zamur, który obniża skuteczność tabletek i uprawiałam seks 5 dni po zakończeniu kuracji i pękła nam gumka (wytrysku nie bylo). Na drugi dzień musiałam wziąć kolejny antybiotyk Amoksilav. Czy jest ryzyko ciąży? Powinnam sie martwic? Brałam wtedy 2 tabletkę z opakowania. Proszę o pomoc bo już wariuje !!! :((

Witaj.Szkoda, że nie powstrzymaliscie się jeszcze 2 dni od wspolzycia ponieważ wtedy minelo by 7 dni i ochrona zwiekszylaby się. Dobrze, ze użyliscie prezerwatywy i nie było wytrysku do pochwy. Ryzyko ciązy było jednak zwiększone dlatego proponuję zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki. Jeżeli okaze się ze jesteś w ciąży zaprzestan brania tabletek i udaj się do ginekologa.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam.
Mam mały problem. Otóż uprawiałam seks z chłopakiem z prezerwatywa ale pekla nam ale problem tkwi w tym ze jak dochodził to był w trakcie wyciagania penisa ale sam dokładnie nie wie czy cos dostało sie do środka..bo wszystko poleciało na mnie. ja mam okres niereguralny bo dostaje 2 razy w mies..nie wiem wiec kiedy mam dni płodne i nie płodne..:( jakie jest prawdopodobienstwo ciązy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...