Skocz do zawartości
Forum

Pęknięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość martulla023

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . mam pytanie. 23.10 wspolzylam z chlopakiem. Za pierwszym razem byl to stosunek przerywany a pol godziny potem z prezerwatywa ,ktora niestey pekla gdy doszedl.. Przerwalam wlasnie tabletki antykoncepcyjne ktore bralam rok. 10 .10 dostalam okres czyli w tym dniu ktorym wspolzylam byly to dni plodne i juz po tym okresie nie bralam tabletek. W 26 godzinie zazylam escapelle. Teraz jest 28.10 bola mnie chyba jajniki tu na dole pod brzuchem i mialam biala wydzieline rano. Jakie jest prawdopodobienstwo zemoge byc w ciazy i kiedy moge zrobic test ? W czwartek ide do ginekologa bedzie cos juz wiadomo czy za wczesnie ? Prosze o odpowiedzz .

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem.
10.10.14r dostałam spóźnioną o 5 dni miesiączkę. 26.10.14 kochałam się z chłopakiem używając prezerwatywy, która pękła. Gdy zauważyliśmy, że pękła, zakończyliśmy stosunek. Nie wiem jak obliczać dni płodne i niepłodne.
Dodam, że chłopak twierdzi, że nie miał wytrysku. Po "tabletkę po" nie poszłam, gdyż ufam mojemu chłopakowi.
Pytanie brzmi następująco: czy jest możliwość, by doszło do zapłodnienia?
Proszę o pomocną radę.
Justyna

Odnośnik do komentarza

Witam,
Bardzo proszę o pomoc. 04.10.2014 współżyłam z partnerem, niestety antykoncepcja zawiodła i prezerwatywa pękła. 25.09.2014 miałam miesiaczkę a średnia długość cyklu to 28-29 dni. Czy ww. sytuacji jest możliwe zapłodnienie?24.10.2014 dostałam moim zdaniem normalny okres, trwał około 5 dni, o normalnej barwie i obfitości, pojawiły się rownież skrzepy krwi. Obecnie nie zauważyłam objawów ciąży - jedynie zmiany w piersiach- jedna jest jakby ciut większą i pojawiły się troszkę bardziej widoczne naczynia krwionośne. Warto dodać,iż planowo powinnam w tym tygodniu dostać okres.

Odnośnik do komentarza

Witam. 10 dc uprawialam seks, pękla nam prezerwatywa, wzięłam ellaone. Wystąpiły skutki uboczne jak ból mięśni czy jajników.okres przyszedł 25 dni (przy cyklach 28 dniowych). Początkowo było w nim trochę śluzu ale później był normalny. Po okresie susza, śluz owulacyjny wystąpił normalnie ale było go mało i nie było mi bardzo mokro. Mam powody do obaw o ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj 21.02 miałam z chłopakiem przykry wypadek - pękła prezerwatywa Był to 22 dzień cyklu, czyli teoretycznie ok 2 dni po owulacji (cykl śr. trwa 32-35 dni). Wzielam tabletke Ellaone ok 1,5h po stosunku. Wczoraj lekkie mdłości i skurcze brzucha, dziś jestem zmęczona i senna, boli prawa str podbrzusza; do rana brak wydzieliny z pochwy, teraz mala ilosc lecz biala i gesta. Czy jeśli do owulacji faktycznie już doszło to czy mogło dojść do zapłodnienia? I czy opisane objawy są normalne?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie. Jaka jest możliwość ciąży? Wczoraj wraz z moją dziewczyną uprawialiśmy seks. Pod koniec prezerwatywa pękła a ja skończyłem w niej. Od razu po tym pojechaliśmy do apteki i kupiliśmy tabletkę ellaOne którą moja dziewczyna zażyła niecałą godzinę po stosunku. Okres powinien jej się zacząć za dwa dni, czyli wczoraj był 3 dzień przed okresem według jej kalendarzyka. Czyli wychodzi na to, że były to dni bezpłodne. Czy takie połączenie, dni bezpłodne plus tabletka ellaOne dają pewność braku ciąży? Prosiłbym o pomoc, ponieważ oboje jesteśmy bardzo zestresowani. Pozdrawiam oraz dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...