Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja u 13-latka


Gość r...t

Rekomendowane odpowiedzi

witam nazywam się robin i mam 13 lat i pół i mam taki problem że 3 razy się masturbuje czy to znaczy że mam problem z psychiką . masturbacja mi nie przeszkada w życiu gdyż nie raz o niej nie myśle a raz myśle to ja już nie wiem.

Odnośnik do komentarza

a co Ty takiego robisz w tym swoim życiu, że masturbacja Ci nie przeszkadza? Pewnie robisz coś ważnego, z czego w dorosłym życiu będziesz sławny i bogaty, tak?
Drogie dziecko-gówniarzu, teraz jest czas na naukę i zdobycie zawodu, później pracy, mieszkania, pozycji społecznej.
Z bicia konia przyjdzie ci spać pod mostem o suchym pysku i bycie śmierdzącym lumpem. Powodzenia, przykro to rzec, ale mały debilku. Ty masz jakichś Rodziców, czy szwendasz się po ulicy, a do kompa dorwałeś się jak świnia do tańca? Skoro opanowałeś kompa, to jeszcze masz szansę nie być lumpem.Wszystko zależy od Ciebie i Twojej "psychiki" o której tak naukowo się wyraziłeś.

Odnośnik do komentarza
Gość paweł 13

a jak sie masturbujesz, to masz wytrysk? Jeśli masz, to jakiego koloru jest ten płyn? Tego płynu, tak na oko, ile jest? Kilka kropel, pół łyżeczki? Ile czasu w minutach musisz bić konia zanim on da ci tego płynu?

Odnośnik do komentarza

ten Robin-koniobijca, chyba zarżnął swojego "konia" na śmierć i płacze, bo nie ma już czasu by tu na forum wygłaszać "mądre" wywody o psychice i przyszłym swoim legowisku pod mostem. Robinie kofam Cie, ja tesz wale, ale swojo kobyłe i fcale mi to w rzyciu niepszeszkadza.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać
A ja już rosnę czternastą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać.
Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat
Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana
I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag. Basia dziefczyna Robina

Odnośnik do komentarza
Gość do Daniela

Daniel_Day
dzieci sie masturbują to normalne ...

Że się masturbują, to Ameryki nie odkryłeś, ważne, żeby nie robiły tego brudnymi łapami. A Ty jak biłeś konia, opisz.
A w ogóle zamoczyłeś siurka w jakiejś cipce? Umyłeś siurka przed zamoczeniem? Miałeś gumkę na małym siurku i spadła Ci, czyli została w cipce?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...