Skocz do zawartości
Forum

Zostalam potwornie oszukana


Gość Pokaleczona dusza

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.05.2016 o 11:54, Gość estim12 napisał:

... jej syn będzie inny, ma inny kolor skory będzie dyskryminowany w szkole. Czy to jego wina? Nie. Matki? Nie.
Człowieka, który świadomie ja wykorzystał...
Dla mnie to brednie. Po ciemku chodziła na te randki, żeby nie wiedzieć jaki Hindus ma kolor skóry? Czy gdyby wzięli ślub, to dziecko by wybielało i w szkole nie miało traumy? Jakoś o tym nie myślała wcześniej, więc teraz nie ma sensu zganiać na Hindusa.  Mamy XXI wiek a kobiety dalej wpadają, bo proboszcz zabrania pigułek i prezerwatyw? To trzeba było powstrzymać się do ślubu, ksiądz by pochwalił. A tak ani męża ani środków. I nie ma co zganiać na kulturę, bo pełno Polaków również mogłoby tak postąpić. Chamy są wszędzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość mnie też to spotkało.....

Kto nie przeżył takiej sytuacji nigdy tak na prawdę tego nie zrozumie. Taki oszust z Indii jest naprawdę przebiegłą osobą, potrafi czarować, oszukiwać, kombinować i ciężko jest czasem to odkryć, szczególnie komuś kto jest zakochany i wierzy w dobroć drugiego człowieka, ale prawda zawsze wychodzi na jaw. Dość często taki człowiek zachowuje się jak jakiś psychopata. Tacy oszuści są pozbawieni jakichkolwiek ludzkich uczuć i nie odczuwają czegoś takiego jak wyrzuty sumienia. Robią to z zimną krwią i nie sądzę by kiedykolwiek taki człowiek tego co zrobił żałował, a już tym bardziej przeprosił. Przebiegłość tych facetów jest taka, że nawet najbardziej rozważną osobę potrafią zmanipulować. Wiem to z własnego doświadczenia, bo też przez takiego jednego zostałam oszukana. I nie należy się z takich pokrzywdzonych osób wyśmiewać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...