Skocz do zawartości
Forum

Co jeśli znowu leki na depresje nie zadzialaja?


Gość Kiinga95

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje na poczatku maja isc do psychiatry
mam silna depresję, ostatnio sie pogorszylo
dzis caly dzien spalam,wszystko mnie meczy, stresuje,denerwuje,boje sie ludzi,unikam ich.Do tego ta cholerna proza zycia dobija mnie..Nie umiem patrzeć na świat kolorowo i myśleć pozytywnie. Właśnie zamierzam poszukac jakiegoś psychiatry ale boję sie ze znowu leki ktore mi przepisze nie zadzialaja,bylam juz w sumie u dwóch i za każdym razem nie czulam poprawy. Czy to może byc jeszcze fobia spoleczna?bo jak napisałam wyżej, stresuje i denerwuje sie przy ludziach, głos mi wieznie w gardle do tego jestem bardzo zamknięta w sobie, i ten cholerny smutek i bezsilność juz nie wytrzymam kazdy dzień to dla mnie gehenna ;(

Odnośnik do komentarza
Gość Kiinga95

~Koleś 23
Jak już pójdziesz do psychiatry , to chyba wymyśli jak ci pomóc , ja na ten moment nie mam jakiś mądrych pomysłów.
A czemu piszesz z innego niku ?
a skąd mam pamiętać swoje poprzednie nicki?pisze jaki mi sie narzuci ,w każdym temacie:mam inny,nie dbam:o:to. Zresztą nick tu niee jest najważniejszy :-\ Bralam juz różne leki ale żadne niee pomogły, najlepiej czuje sie po alkoholu-to przykre, ze dopiero muszę sie napić żeby choć przez chwilee widzieć świat w kolorach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...