Skocz do zawartości
Forum

Modelowanie mięśni brzucha


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym wyrobić mięśnie brzucha, żeby było widać efekty ale bez przesady oraz mam lekkie boczki i chce sie ich pozbyć.Mam 160 cm wzrostu ok.49-51 kg.Ćwiczę w domu (6 dni po ok. 1-1,5 h) i raz w tyg.odpoczynek i chcę niedługo zacząć biegać kilka razy w tyg. (ok. 2-3 dni w tyg).Nie wiem ile mam dokładnie jeść białek, tłuszczu i węglowodanów. I jakie jest moje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.Jakie będą najlepsze ćwiczenia. I prosiłabym o przykładowe menu.Nie jadam 1 śniadania,jem 4 posiłki

Odnośnik do komentarza

kinia212
W tym problem że nie ma w moim mieście siłowni i nie stać mnie na trenera

Co do trenera personalnego to o to bys sie nie musiala martwic. Ja jak zaczelam chodzic na silownie to od razu juz pierwszego dnia podeszla do mnie babka (trener personalny) i zapytala czy chce aby dobrała mi cwiczenia zupelnie za darmo w ramach karnetu, chodzenia na silownie.To jest super sprawa.
Gorzej z tym ze nie masz mozliwosci tej silowni w poblizu. Ale tak jak doradza czerniczka mozesz spokojnie podstawy cwiczyc w domu,sama. Poszukaj takich zestawów i do dzieła:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Z ćwiczeniami jeszcze ok nawet jest. Dam se rade :) ale kompletnie nie umiem utrzymać diety ,szczególnie nie umiem bez słodyczy wytrzymać. jem codziennie kasze jaglaną z kurczakiem , na śniadanie ciemne pieczywo z jakimiś warzywami albo jajecznice, na przekąske wafle ryżowe lub banany i pije codziennie kawe inke z mlekiem. Czy taka dieta wystarczy??

Odnośnik do komentarza

kinia212
Z ćwiczeniami jeszcze ok nawet jest. Dam se rade :) ale kompletnie nie umiem utrzymać diety ,szczególnie nie umiem bez słodyczy wytrzymać. jem codziennie kasze jaglaną z kurczakiem , na śniadanie ciemne pieczywo z jakimiś warzywami albo jajecznice, na przekąske wafle ryżowe lub banany i pije codziennie kawe inke z mlekiem. Czy taka dieta wystarczy??

słodycze? Oj no to masz autentyczny problem:-) Nie ma mowy o zadnych slodyczach,tak byloby najlepiej,wiem ze to na poczatku mega trudne. Ale jak sie chce cos osiagnac to tak niestety jest.Wyrzeczenia i raz jeszcze wyrzeczenia.Obawiam sie ze taka dieta jest niewystarczajaca aczklowiek nie jestem dietetykiem i nie chce Ci zle doradzac. Poszukaj na portalach odpowiednich takiego przykladowego jadlospisu dietetycznego. Pamietaj,ze banan to tez w pewnym sensie slodycz!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...