Skocz do zawartości
Forum

Czy ja jeszcze urosnę?


Gość ja15

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mały1111

Witam, mam 17lat 47kg jestem Mężczyzną i mam problem bo chcę urosnąć i przytyć być poprostu większy. ćwiczę na siłowni 3 dni w tygodniu, staram się jeść jak najwięcej. Jem około 1,5kg dziennie i do tego dochodzi kilka batoników nw co robić POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Nie bo nie

Adrian554
Witam wszystkich mam pytanie dotyczące mojego wzrostu , otóż mam 15 lat ( za 2 miesiące ) jestem chłopakiem, chodze do 2 klasy gimnazjum mam 158cm wzrostu waga okolo 45 - 50 kg (nie mam się jak zwarzyć). Nie mam jeszce włosów pod pachami , nie przeszedłem mutacji , niedawno pojawiły mi się włosy łonowe nad penisem , wydaje mi się że powoli dorastam , nie miałem gwałtownego skoku wzrostu.Moi koledzy z klasy są wyzsi są po mutacji itd itp. Pytanie jest jedno CZY UROSNE ??!!
chciałbym mieć 170 wzrostu przez swój wzrost nie mam nie wiadomo jakich kompleksów ale pomało mnie to denerwuje :( prosze o pomoc i opisanie może jakiś sytuacji niskich osob które gwałtownie urosły :)

Moim zdaniem powinieneś jeszcze urosnąć:) Skoro nie masz włosów, nie miałeś mutacji więc jeszcze cały czas dojrzewasz:) Wszystko przed tobą :) Nie martw się i bądź cierpliwy

Odnośnik do komentarza

Spokojnie... odrobinę cierpliwości i akceptacji. Wszyscy w mojej rodzinie są wysocy rodzice tak średnio (mama ok 164, ojciec 170), a bracia od 176 do 183 cm a ja stanęłam w średniej szkole na 158... I to wcale nie taki problem :) W dodatku z wiekiem kilogramów też przybyło...
Jakoś żyję i nawet podobam się nie tylko mężowi... Sporawe piersi i okrągły tyłeczek okazuje się nie jest taki zły ;)
Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

U mnie w klasie jest pewien typek, ma 14 lat, ja mam 16 miałem kible bo niemcy to debile i uczą się w 1 klasie jedynki,
ogólnie kolega z klasy ma chyba tak na oko 120cm wzrostu wygląda do tego jak 1 podstawówka więc nie jest tak źle, przy okazji chciałbym się zapytać Jeżeli mam 16 lat, i 164-165cm wzrostu a mama ma 160cm wzrostu ojciec może 170cm to da rade żeby urosnąć jeszcze do tych 175cm chociaż?

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem otóż jestem niski mam 156 cm wzrostu , w październiku będe miał 14 lat czy jest jakaś szansa że urosne? kiedyś byłem u lekarza to mówił że w te wakacje będe rósł ale jakoś tego nie widać w tamtym roku miałem 151 cm wzrostu więc urosłem 5 cm czy urosnę więcej chociaż 170 cm? Czy chodzenie o późnej porze spać też ma jakiś wpływ na wzrost? Kiedy jakiś hormon wzrostu się wydziela czy np jak wydziela się hormon wzrostu to widać odrazu że urosłem czy jak?

Odnośnik do komentarza
Gość Przemek223

Witam mam 156 cm wzrostu i zastanawiam się czy jeszcze urosnę we wrześniu będe miał 14 lat.Rok temu mialem 151 cm więc urosłem 5 cm kiedyś lekarz mi mówił że będe rósł w wakacje ale jakoś tego nie widać. I jeszcze mam jedno pytanie.
Czy hormon wzrostu jest zawsze wydzielany ? w nocy dzien?

Gdy wydziela się hormon wzrostu to odrazu widać na drugi dzień że urosłem? czy potrzeba czasu aby to zauważyć

Czy na badaniu krwi można wykryć że mam brak hormonu wzrostu ?

Odnośnik do komentarza

Witaj nie musisz sie martwic jestes jeszcze bardzo mlody rosnie sie zazwyczaj do 21 roku zycia . To ze urosles mozesz zauwazyc po czasie na drugi dzien napewno nie zauwazysz znaczacej roznicy ale np po paru miesiacach owszem . Badz cierpliwy ;)

Odnośnik do komentarza

Urośniesz, urośniesz - spory odsetek dzieciaków rośnie dopiero w liceum. Możesz też sobie w tym pomóc odpowiednimi ćwiczeniami, ja na przykład dużo się rozciągałem wisząc na drabince, bo niewielki wzrost był również moim problemem - dzisiaj mam 180 cm, w gimnazjum miałem niemal 20 cm mniej. Pomogła też odpowiednia dieta - trochę węglowodanów (polecam nadziewane muszelki, pycha), witamin, ale wystrzegaj się póki możesz suplementów - na to zawsze jest czas.

Odnośnik do komentarza
Gość Kazzadorrka

Kolejne pytanie z serii "jak urosnąć". Szukałam tutaj innych, ale nie do końca do mnie pasują. Mam 154 cm wzrostu, 48 kg i 16 lat. Mama ma 152, tata 170, a bracia 180 i 175. Wszyscy mi mówią, że już nic się nie da zrobić, bo geny. Od ponad pół roku nic nie urosłam. Ma ktoś jakiś sposób, jakieś rady? Błagam o odpowiedź...

Odnośnik do komentarza

Mam na imię Maja. Mam 13 lat (2001) mam wzrost 160 cm. Z tego co wiem jest to normalny wzrost jak na moje lata, jednak marzy mi się kariera modelki i uważam, że wysokie kobiety są piękniejsze ( to tylko moje zdanie). Chciałabym urosnąć dla mojej satysfakcji :)
I teraz pytanie jak urosnąć? Jak się odżywiać? Czy uprawiać jakiś sport?
Jeśli ktoś mógłby podać taki jeden dzień 'zdrowego trybu życia' aby urosnąć, byłabym naprawdę z całego serca wdzięczna.
Liczę na dobre rady, i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam taki problem: Mam 15 lat, 172cm wzrostu i chodzę do 3 klasy gimnazjum, na początku 1 klasy gimnazjum, miałem 169cm wzrostu. Co mogło spowodować to że w 2 lata urosłem tylko 3 cm, nigdy nie miałem jakiegoś skoku wzrostu w 6 kl podstawówki miałem 167cm wzrostu, moi rodzice mają 162-171cm wzrostu, ale moja siostra ma 167 a brat 181cm. Przeszkadza mi to bo koledzy skoczyli po 5-10cm w górę a ja dalej stoję, zawsze chciałem trenować siatkówkę, ale przy tym wzroście ciężko będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Damian19962

Witam mam 18lat i 178cm wzrostu.Czy jest szansa ze jeszcze urosne i bede mial z 180cm?182cm?Prosze o rade to dla mnie bardzo wazne.To jest normalny wzrost?czy jestem niski?a jezeli urosne to jest sposob bym to mogl przyspieszyc?jakas diets odpowiednia?cwiczenia?tabletki prosze o rade:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...