Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy podczas stresujących sytuacji


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem chłopakiem mam 15 lat. Podczas stresujących sytuacji zauważyłem, ze zaczynam mieć zawroty głowy napięcie mięśni,drżenie kończyn, fale zimna i ciepła, brak czucia w nogach, bóle szyi tak jakbym za chwile miałbym się przewrócić. Jednak po uspokojeniu trochę odpuszcza ale nie całkiem, ponieważ zaczyna być to cały czas. Byłem u lekarza rodzinnego nie wykrył powiększonych węzłów chłonnych. Miałem dziś robione badania krwi. Ale wyniki bedą dopiero jutro. Mam obawy co w nich wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Zachowanie Twojego organizmu w sytuacjach stresowych kojarzy mi się z somatycznymi objawami lęku. Od jakiego czasu masz takie zachowania? Czy w Twoim życiu była sytuacja stresująca się na tyle, że mogła zapoczątkować ten lęk? Mam tu na myśli na przykład nieszczęśliwy wypadek, chorobę lub śmierć kogoś bliskiego? Przede wszystkim trzeba zrobić to, co już zrobiłeś, czyli udać się na wizytę do lekarza. Dopiero po badaniach będzie można stwierdzić, co Ci jest i postawić diagnozę. Od tego będzie zależało leczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...