Skocz do zawartości
Forum

Za dużo śpię


Gość Jędrzej21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jędrzej21

Witam. Mam problem z nadmierną ilością snu, śpię po 10-11godź a i tak rano jestem niewyspany. Idę do pracy wracam po 8 godź i dalej potrafię spać 2-3godź. Wydaje mi się że jest to problem na tle psychicznym ponieważ jestem osobą samotną, a bardzo chcę dzieelić z kimś łóżko.

Odnośnik do komentarza

Bezczynność nie daję spoczynku i szkoda życia na taką ilość snu choć sam miałem z tym problem i wiem , że to nie jest takie łatwe warto by było podać swój styl życia nikt panu nic tutaj nie pomoże bo niby z czego ma coś wywnioskować i jak znaleźć przyczynę skoro nic praktycznie nie powiedziałeś nie wstydź się i otwórz jeżeli chcesz żeby ktoś Ci doradził i to dobrze zdiagnozował i pomógł bo inaczej to jest gra w ciemno.

Odnośnik do komentarza

Ja na twoim miejscu, poszłabym do lekarza i przebadała się.
Jeśli to nie jest problem ze zdrowiem, to licz ilość snu. Normalny człowiek powinien spać około 8 godz. Nastaw sobie budzik i wstawaj po ośmiu godzinach snu. Wyjdź z domu na krótki spacer lub bieg, rozruszaj się, dotleń przed pracą.
Jeśli masz siedzącą pracę, to koniecznie po pracy jakieś ćwiczenia fizyczne, najlepiej na świeżym powietrzu.
Zmęcz się, dotleń a zobaczysz, jak zyskasz na sprawności i ograniczysz ilość snu.

Kobiety nie znajdziesz w swoim łóżku. Musisz wyjść do ludzi, by ją spotkać.

Odnośnik do komentarza

Jędrzej, jeśli śpi Pan dość długo, a sen nie przynosi odpoczynku, to w pierwszej kolejności proszę się przebadać. Możliwe, że to zła dieta, anemia albo jakieś problemy z hormonami. Jeśli somatycznie będzie wszystko ok, wówczas można skonsultować się z psychologiem. Osobiście radzę więcej aktywności na świeżym powietrzu. Poczuje się Pan lepiej, a i wysiłek korzystniej wpłynie na nastrój. Poza tym, śpiąc w domu, nie znajdzie Pan upragnionej kobiety, za którą Pan tęskni. Proszę wziąć sprawy w swoje ręce. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...