Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć i wyrzeźbić sylwetkę?


Gość Nessa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja najbardziej lubię spokojne ćwiczenia typu pilates, callanetics czy joga. Dzięki tym ćwiczeniom moja figura znacznie wysmukliła się. Jednak aby uzyskać taki efekt musiałam trochę poczekać. Jeśli wolisz bardziej energiczne ćwiczenia to polecam bieganie, jazdę na rowerze, taniec, skakanie na skakance. Twoja waga nie świadczy o nadwadze, zatem nie musisz stosować diet odchudzających. Skup się jedynie na tym, by Twój jadłospis był zdrowy - jedź dużo warzyw i owoców, ciemne pieczywo, chude mięso (kurczak, indyk). I pamiętaj, że trzeba być cierpliwym, bo efekty nie pojawią się następnego dnia czy tygodnia, jednak takie odchudzanie będzie trwałe i bezpieczne dla zdrowia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość ad...ss

Witam, mam 17 lat i ważę 60 kg, a wzrostu mam około 165cm. Niby nie mam nadwagi, jednak bardzo chciałabym schudnąć, ponieważ mam straszne fałdki na brzuchu i pragnę się ich pozbyć. Teraz mam wakacje, więc mam więcej czasu, żeby coś z tym zrobić. Tylko pytanie co powinnam zrobić? Staram się dużo ruszać, żyć aktywnie. Postanowiłam, że będę biegać i jeździć na rowerze. Ale czy to wystarczy? I czy są jakieś konkretne ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową? Do tego jeszcze dbam o zdrowe odżywianie, ograniczyłam słodycze, staram się pić wodę mineralną. Tylko co powinnam jeść? Wiem, że pewnie warzywa, ale czy coś poza tym. Chcę schudnąć chociaż 5kg do końca wakacji. Czy jestem w stanie to zrobić i jaki jest na to sposób ?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...